---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión 4YOU
Rádiová 41
821 04 Bratislava
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Zlaté Piesky
Hory: Malé Karpaty
Lokalita: Bratislava a okolie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 20.00 / lôžko 
Ceny v lete
Jednolôžková izba 35 € / noc  
Dvojlôžková izba 40 € / noc
Apartmán 90 € / noc

Raňajky 8 €

 
Stravovanie
- individuálne (doobjednanie raňajok)
- možnosť stravovania v reštaurácii penziónu

 
Služby
bar informácie kaviareň pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia sprcha taxi telefón WC kongresové služby
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 22 lôžok
Usporiadanie:
7x1, 5x2, 1x3, 3x1 , 2xapartmany
 
Vybavenie

PENZION 4***YOU je novootvorený penzión hotelového typu, ktorý poskytuje komfort a pohodlie. Náš penzión Vám ponúka výhodné ubytovanie v penzióne za nízke ceny v Bratislave a poskytuje krátkodobé a dlhodobé ubytovanie počas celého roka. Nachádza sa v bratislavskej mestskej časti Ružinov - Trnávka, neďaleko Letiska M. R. Štefánika a najväčšieho nákupného centra na Slovensku Avion Shopping Park a nákupných stredísk Ikea / Galan / Kika / Hornbach vzdialených približne 2 km. Vďaka svojej polohe je PENZION4***YOU vhodný na ubytovanie pre obchodných cestujúcich, rodiny s deťmi, malých aj veľkých turistických skupín pri návšteve kultúrnych, športových a iných podujatí v Bratislave. Počas letných mesiacov môžete návštevu penzióna spojiť s kúpaním v prírodnom jazere ,,Zlaté Piesky", ktoré sa nachádza v blízkosti penzióna vzdialené približne 1 km. V záhrade je možnosť grilovania a hier pre detí. Na požiadanie zorganizujeme Garden party s ponukou miestnych špecialít. 

Spoločenské,firemné akcie: V príjemnom prostredí usporiadame pre Vás oslavy podľa vášho priania. Možnosť stolovania pre 25 osôb a usporiadať : spoločenské podujatia konferencie semináre školenia prezentácie narodeninové oslavy krstiny rodinné oslavy promócie spomienkové akcie Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si termín. Kapacita pre 25 osôb.

Ďalšie služby v Penzióne 4You: Perzská reštaurácia, na objednávky, Kaviareň, Bar, Povolený vstup domácim zvieratám, Možnosť parkovania, Terasa, Grilovanie, Prenájom auta WiFi internet zadarmo 
 
Posledná aktualizácia dát: 25.07.2012