---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Privát 261 Vrbov
Vrbov 261
059 72 Vrbov
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Smokovce
Hory: Vysoké Tatry
Lokalita: Vysoké Tatry

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 7.50 / lôžko 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť varenia  
Služby
internet otvorené ohnisko parkovisko pošta sprcha turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC záhrada kuchynka
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 13 lôžok
Usporiadanie:
1x 1/4+1 prístelka, 1x 1/4 izba
2x 1/2 izba 
 
Vybavenie

Náš útulný penzión sa nachádza na pokojnej, Kupeľskej ulici v obci Vrbov. Poskytuje samostatný vchod pre hostí a ponúka ubytovanie v 3 izbách s celkovou kapacitou 12 lôžok (max. 13).


UBYTOVANIE

Popis izieb:
4-miestny mezonetový priestor (rozšíriteľný ešte o jedno lôžko) je vhodný hlavne pre rodiny. Pozostáva z dvoch izieb a má samostatný vchod nezávislý od hlavného vchodu. Točené schodište vedie k vrchnej izbe, kde sa nachádza kúpelňa s WC, vstup do kuchyne a malý balkón
4-miestna samostatná izba s výhľadom na ulicu, samostatnou kúpelňou
2-miestna samostatná izba spoločná kúpelňa s druhou dvojlôžkovou izbou
2-miestna samostatná izba spoločná kúpelňa s druhou dvojlôžkovou izbou

Samozrejmosťou sú:

záhradné posedenie
prenosný gril
hojdačky
bezplatné parkovanie áut vo dvore
celoročná prevádzka
možnosť pripojenia k internetu -wifi


STRAVOVANIE

Okrem možnosti reštauračného stravovania v obci Vrbov je k dispozícii i plne vybavená kuchynka s jedálenským stolom pre 10 ľudí. Nachádza sa v nej plynový sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica a chladnička s mrazničkou. Každá izba a taktiež spoločná obytná kuchyňa má vlastnú káblovú televíziu s niekoľkými poľskými, slovenskými českými a nemeckými programami.
Vo vonkajšej časti domu je k dispozícii záhradné posedenie s možnosťou grilovania.


Veríme, že v našom ubytovacom zariadení Privát 261 Vrbov budete spokojní.
 
Popis okolia a zaujímavých miest

Kúpalisko Vrbov
V celoročne otvorenom areáli kúpaliska sa nachádza desať bazénov, z toho štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26C do 38C. Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovocievny systém. 
Vysoké Tatry
Vysoké Tatry sú najvyššie pohorie na Slovensku a v Poľsku. Vysoké Tatry patria do Tatranského národného parku (TANAP).
Slovenský raj
Slovenský raj je horské pásmo na východnom Slovensku v oblasti Spiša. Je považovaný za jednu z najkrajších prírodných oblastí Slovenska. Oblasti horského pásma Slovensého raja chráni Národný park Slovenský raj, ktorý je jedným z deviatich národných parkov na Slovensku.
Spišský hrad
Spišský hrad patrí medzi najrozsiahlejšie hradné zrúcaniny na Slovensku a zároveň aj v strednej Európe. Zrúcaniny hradu sa rozprestierajú na travertínovej kope s názvom Spišský hradný vrch a dominujú širokému okoliu. Je národnou kultúrnou pamiatkou a lokalitou Svetového dedičstva UNESCO. 
Rybolov
V bezprostrednej blízkosti areálu kúpaliska sa nachádza jeden lovný rybník o rozlohe 13,5 ha. Záujemcovia o lov rýb si môžu zakúpiť celodenné alebo týždenné povolenie na rybolov. 

Dobšinská ľadová jaskyňa
Dobšinská ľadová jaskyňa patrí medzi najvýznamnejšie ľadové jaskyne na svete. Od roku 2000 je zaradená do svetového prírodného dedičstva. Vzhľadom na známe vysokohorské ľadové jaskyne Eisriesenwelt a Dachstein-Rieseneishöhle v rakúskych Alpách či rumunskú jaskyňu Scărişoara v pohorí Bihor, ktorej zaľadnená časť je vo výške 1100 až 1120 m n. m., monumentálne zaľadnenie Dobšinskej ľadovej jaskyne tisícročia pretrváva v nadmorskej výške iba 920 až 950 m.
Belianska jaskyňa
Belianska jaskyňa patrí medzi najnavštevovanejšie jaskyne na Slovensku. Okrem bizardných skalných tvarov je známa bohatým výskytom kalcitovej sintrovej výplne. Hoci záujem o prírodné pozoruhodnosti jaskyne pretrváva už 125 rokov, zákonitosti jej vytvárania sa doteraz úplne neobjasnili.
Kežmarok
Je mestom s množstvom kultúrno - historických pamiatok.
V roku 1950 bolo historické jadro Kežmarku vyhlásené za mestskú pamiatkovú rezerváciu. Evanjelický drevený artikulárny kostol a Evanjelické lýceum (s jednou z najväčších historických školských knižníc v strednej Európe) sa stali r.1985 národným kultúrnymi pamiatkami. 

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.12.2011