---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel Euro Penzión SALAŠ
Zemplínska šírava, Medvedia Hora
072 36 Kaluža
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Zemplínska Šírava
Hory: Vihorlatské vrchy
Lokalita: Dolný Zemplín

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


View Larger Map
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 15.00 / lôžko 
Stravovanie
- individuálne, s možnosťou doobjednania stravy
- stravovanie v reštaurácii hotela/penziónu
 
Služby
bazén, kúpalisko informácie letisko parkovisko pošta reštaurácia satelit sprcha telefón turistická trasa televízor WC záhrada kongresové služby
Hovoríme:
anglicky, nemecky, poľsky, rusky
Kapacita vrátane prístelkov: 48 lôžok
Usporiadanie:
HOTEL - 1/2 apartmány, 1/4 apartmány
PENZIÓN - 1/2 izby, 1/3 izby, 1/4 izby (s možnosťou prístelky)

 
Vybavenie

Premýšľate, že sa sem vyberiete ? Prijemné prostredie Salaša je vyhľadávaným miestom pre všetkých návštevníkov Zemplínskej šíravy, nie len počas letnej turistickej sezóny, ale aj mimo nej. Naše jedálne lístky ponúkajú najrôznejšie druhy jedál salašníckej, slovenskej kuchyne. Pre tých, ktorí sa rozhodnú prenocovať ponúkame ubytovanie v luxusných izbách a apartmánoch.

UBYTOVANIE

HOTEL
Apartmány sú 2 a 4 lôžkové s možnosťou prístelky a logiou s výhľadom na vodnú plochu Šíravy, alebo pohorie Vihorlatu. Kapacita hotelovej časti je 22 lôžok, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

PENZIÓN
V EuroPenzióne sú 2, 3 a 4 lôžkové izby s možnosťou prístelky a logiou s výhľadom na vodnú plochu Šíravy, alebo pohorie Vihorlatu. Kapacita penziónovej časti je 26 lôžok, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi.


STRAVOVANIE

365 dní do roka pripravujeme jedlá slovenskej kuchyne. Najmä hostia zo zahraničia poznajú naše špeciality, ako baraní guľáš, pirohy z tatarčenej múky, halušky, býčie gule, ryby, regionálne jedlá a sortiment alko a nealko nápojov. Cimbalová muzika a hudobné skupiny, robia reštauráciu Salaš príťažlivou prevádzkou Zemplinskej širavy.


SLUŽBY

Potrebujete usporiadať rodinnú oslavu, svadbu, konferenciu alebo len priateľské stretnutie? Salašnícka reštaurácia s ohniskom - 60 miest Slovenská reštaurácia - 40 miest Pivnica s kozubom - 20 miest Slovenský salónik s kozubom - 40 miest Letné kaskádovité terasy s grilovacím roštom - 150 miest Reštauračná časť je otvorená denne do 24.00 hod. Pre ubytovaných hostí penziónu poskytujeme polpenziu a plnú penziu.

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Sto slnečných dní pri Slovenskom mori - to je Zemplínska šírava. Teplota vody v letných mesiacoch nikdy neklesne pod 20 stupňov, pretože východoslovenská nížina ponúka množstvo tropických dní a nocí. Šírava poskytuje priaznivé podmienky na kúpanie, vodné športy, pešiu turistiku, cykloturistiku ale aj rybolov. V rekreačných strediskách je bohatá ponuka kultúrneho leta - prírodný amfiteáter, jachting, windsurfing, vodné lyžovanie, vodné skútre, tenisové kurty, ihriská plážového volejbalu, minifutbalu, minigolfu a iné.

Okolie Zemplínskej šíravy poskytujebohaté možnosti pešej turistiky a cykloturistiky - Morské Oko, Sninský kameň, Vinianský hrad, Vinianske jazero, Vihorlatské vrchy, drevené kostolíky a ďalšie. Hipocentrum ponúka výcvik jazdenia na koňoch, jazdu v koči - výlety po okolí. Pre náročnejších turistov a milovníkov kvalitného vína sa ponúka Tibavská a Tokajská vinná cesta. Príjemnú chuť a nazdravie.
 
 
Posledná aktualizácia dát: 09.08.2012