---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel Chateau APPONY - Kaštiel Oponice
Oponice 271
956 14 Oponice
 
Tel: +421 38 323 81 11, +421 38 323 81 12
GPS: 48.46402220, 18.14849138
Rekreačná oblasť: Zobor
Hory: Tríbeč
Lokalita: Dolná Nitra

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


View Larger Map
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 45.00 / lôžko 
Zľavy

 
 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť stravovania v reštaurácii kaštieľa
 
Služby
bar informácie internet kaviareň klimatizácia knižnica otvorené ohnisko pamätihodnosti parkovisko požičovňa bicyklov reštaurácia satelit sprcha táborisko telefón trezor televízor vináreň WC záhrada zákaz fajčiť zmenáreň kongresové služby salónik wellness
Hovoríme:
anglicky, poľsky, rusky
Kapacita vrátane prístelkov: 100 lôžok
Usporiadanie:
41x 1/2 nadštandardné izby a apartmány rôznych kategórii

 
Vybavenie


Chateau Appony je zrekonštruovaný renesančný kaštieľ zo 16. Storočia, vsadený v nádhernom anglickom parku s množstvom cudzokrajných drevín, nachádzajúci sa v malebnej obci Oponice. 
Len 20 km od Nitry a 15 km od Topoľčian.


VYBAVENIE HOTELA A SLUŽBY

* Hotel ponúka ubytovanie v 41 izbách a apartmánoch rôznych kategórii s celkovou ubytovacou kapacitou 100 hostí. 
* Je ideálnym miestnom pre firemné večierky, konferencie, školenia, rauty, prezentácie a svadby. Vďaka našim nádherným dobovým sálam bude mať Vaše podujatie neopakovateľnú atmosféru.
* V oblasti gastronómie hotel ponúka súhru symfóniu chutí domácej kuchyne prelínajúcej sa s kuchyňou mediteránskou.
* Súčasťou hotelového komplexu je unikátna historická knižnica, ktorá vo svojich obnovených priestoroch skrýva takmer 17 000 vzácnych barokových kníh.
* Hotelové wellness centrum poskytuje štýlový bazén s výhľadom do anglického parku, sauny, vírivku a masáže. Pre aktívny oddych Vám poslúžia tenisové kurty.
* Krásny anglický park, tenisové kurty, wellness, ktorého súčasťou je bazén, vírivka, masáže, sauny, dve bowlingové dráhy. K dispozícii je požičovňa kvalitných cestných a outdoorových bicyklov.  


Noblesné priestory, z ktorých vyžaruje história, snúbená s komfortom súčasnosti, štýlovým servisom, spoločenskými sálami, vkusnými apartmánmi s tajuplnou minulosťou, dobovou gastronómiou, wellnessom s bohatou ponukou služieb, bowlingovými dráhami, či tenisovými kurtami zasadenými do nádherného anglického parku s množstvom cudzokrajných drevín, oáza zelene, parkové jazero, či altánok a množstvo lavičiek slúžiacich na oddych a relax sú prívlastky hotela Chateau Appony, ktorý s úctou privíta ctených a vzácnych hostí. 

Prijmite teraz naše srdečné pozvanie na kratučkú prechádzku v čase a nahliadnime spolu do tajov Chateau Appony. 


 
Popis okolia a zaujímavých miest

Malebné Tríbečské pohorie a Oponický hrad dýchajúci pohnutou históriou sú najbližšími atribútmi žiadajúcimi Vašu pozornosť. Úžasnú príležitosť pre fotografov ponúka v každom ročnom období nie len park v areáli hotela, ale i panoráma kraja pri pohľade z hradu, či z vrchov v najbližšom okolí Oponíc.

 
First / Last minute:
 
Posledná aktualizácia dát: 14.05.2012