---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión MAXIM
Rekreačná 1485
972 01 Bojnice
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Kúpele Bojnice
Hory: Strážovské vrchy
Lokalita: Horná Nitra

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 13.50 / lôžko 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť doobjednania stravy
 
Služby
bar bazén, kúpalisko informácie otvorené ohnisko pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia satelit sprcha taxi turistická trasa televízor WC kongresové služby kuchynka
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 58 lôžok
Usporiadanie:
6x 1/2 resp. 1/3 izieb s minikuchynkami
9x 1/3 izba,  5x 1/2 izba
 
Vybavenie

Rekreačné zariadenie penzión Maxim sa nachádza v malebnom prostredí kúpeľného mestečka Bojnice približne 500 m od Bojnického zámku, nad zoologickou záhradou. Využitie je celoročné, možnosť kúpania v 2 termálnych kúpaliskách, návšteva ZOO, zámku s prehliadkami, vyhliadkové lety, tenisové kurty. Počas zimy je možnosť navštíviť v blízkom okolí lyžiarske strediská s umelým zasnežovaním: Fačkovské sedlo - 3 lyžiarske vleky, Poruba - 3 lyžiarske vleky, Remata - 3 lyžiarske vleky, Čičmany - 5 lyžiarskych vlekov.

Disponujeme 20-miestnym mikrobusom  na výlety a podobné akcie, odvoz a dovoz na blízke, ale aj vzdialené miesta.

Pri riadení kvality využívame manažérsky systém orientovaný na zákazníka TQM - Total Quality Management. Podieľajú sa na ňom všetci zamestnanci a jeho cieľom je dosiahnutie dlhodobej spokojnosti s ponúkanými službami.

Penzión ponúka svojim hosťom 52 lôžok a 6 prísteliek.
Izby sú renovované. Penzión sa skladá z dvoch priľahlých budov.

Nachádza sa tu:

  • 6 dvojlôžkových / trojlôžkových izieb s minikuchynkami (chladnička, varná kanvica, mikrovlnka, varič)
  • 9 trojlôžkových izieb
  • 5 dvojlôžkové izby

Kapacita ubytovania je 20 izieb.
Všetky izby majú sociálne zariadenie, televízory a pripojenie na Wi-Fi.

Penzión ponúka aj kongresové priestory s kapacitou 80 osôb na organizovanie školení, firemných osláv, svadieb a spoločenských udalostí. Kongresové priestory sú plne vybavené audiovizuálnym zariadením a Wi-Fi pripojením na internet.

V penzióne Maxim nájdete 2 terasy, jedáleň s barom a krbom, FTV-SAt, stolný futbal, záhradný gril, ohnisko s príjemným posedením a bezplatné parkovisko.

Penzión Maxim patrí do skupiny certifikovaných partnerov združenia Vitajte cyklisti! Členmi skupiny sme sa stali v roku 2008 po splnení prísnych kritérií, ktoré cyklistom spríjemnia a zjednodušia pobyt u nás. Okrem ubytovania v krásnej prírode, možnosti odloženia, opravy a tiež umytia bicykla zabezpečujeme aj dopravu batožiny cyklistov, požičanie alebo sprostredkovanie kvalitných bicyklov, predaj cykloturistických a turistických máp okolia. Cyklistom poskytujeme zoznam vhodných ubytovacích zariadení v okolí, rovnako ako aj samotný rezervačný servis v týchto zariadeniach.

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Bojnice sú veľmi jedinečné a každý návštevník si nájde niečo pre seba. Je tu množstvo atrakcií, ktoré stoja za návštevu, ako napr. Bojnický zámok, kde sa nachádzajú exponáty ako je slávny bojnický oltár, alebo Pálfiho tajomný sarkofág a mnoho ďalších zaujímavostí. V zámku sa okrem klasickej prehliadky cez sezónu koná mnoho akcií ako napr. Medzinárodný festival duchov a strašidiel, Rytierske dni, nočné prehliadky a podobne.

V blízkosti zámku sa nachádza najkrajšia a najväčšia ZOO na Slovensku. Taktiež si v letných mesiacoch nenechajte újsť kúpalisko Čajka. V sezónnych mesiacoch môžete navštíviť aj sokoliarske a šermiarske vystúpenia. V nočných hodinách môžete navštíviť nespočetné množstvo barov, kaviarní, pizzérií a diskoték. Ak máte záujem o relaxovanie v liečebných bazénoch alebo masáž, môžete navštíviť známe Bojnické kúpele. V zimných mesiacoch je možnosť lyžovania na neďalekých zjazdovkách.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 09.08.2012