---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Areál ZAMMA
Kosu Schoppera 29
048 01 Rožňava
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Krásna Hôrka
Hory: Volovské vrchy
Lokalita: Gemer

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 17.00 / lôžko 
Ceny v lete

dvojlôžková izba = 34,00 EUR

dvojlôžková izba (obsadená 1 osobou) = 24,00 EUR               

prístelka  = 11,00 EUR

raňajky = 3,80 Eur (káva, čaj, mlieko, džús, maslo, mäsov. a syrové výrobky, obloha, ingrediencie)
doplatok za izbu  = 10,00 EUR pri predĺžení pobytu v posledný deň po 12,00 hod


Všeobecné info:

vratná kaucia - 30,00 Eur
/ak hosť odovzdá izbu v poriadku a bez škody na zariadení, kauciu ubytovateľ vracia v deň odchodu/

daň mestu - 0,80 EUR/noc

 
Stravovanie

- individuálne
- možnosť doobjednania stravy

 
Služby
bar informácie otvorené ohnisko parkovisko reštaurácia sprcha turistická trasa televízor WC záhrada kongresové služby tenis wellness sauna
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 16 lôžok
Usporiadanie:
3x2, +1, 1x2+2, 1x3, 1x1+1
 
Vybavenie


Areál ZAMMA sa nachádza mimo centra mesta v pokojnej časti. Počas plynúceho obdobia, sme postupne vytvorili podmienky na prevádzkovanie sauny, baru s reštauráciou a ubytovania. Poskytujeme tiež dopravné služby 9 miestnym mikrobusom.

Areál v blízkosti centra mesta a parku poskytuje služby - wifi pripojenie, parkovisko a detské ihrisko zdarma, oplotený pozemok.

UBYTOVANIE

Máme k dispozícii 6 zariadenýh izbieb s vlastným sociálnym zariadením a terasou počet izieb/pevné lôžka, + možnosť prístelku alebo + pevný prístelok

Kapacita: 3/2,+1, 1/3, 1/2+2, 1/1

Typy izieb:

1. dvojlôžková /žltá - manželská posteľ 180x200, možnosť prístelky, 2 stoličky, stôl, nočné stolíky, izba 21m2
2. dvojlôžková /oranžová - manželská posteľ 180x200, rozťahovacia pohovka - dvojlôžko 140x198, noč. stol.,izba 21m2
3. jednolôžková /hnedá - posteľ 140x200, nočný stolík, písací stôl, stolička, izba 16m2
4. trojlôžková /zelená - 3 samostatné postele 80x200, možnosť prístelky, stoličky, nočné stolíky, izba 23.70m2
5. dvojlôžková /modrá - manželská posteľ, možnosť prístel., mini kuchyn. kútik, písací stôl, stoličky, noč. stol., 23.70m2
6. dvojlôžková /béžová - 2 samostatné postele 90x190, písací stôl, vhodná aj pre invalidov, možnosť prístelky, izba 27m2, 2 stoličky

Počet izbieb: 6 všetky majú vlastné sociálne zariadenie a terasu, miesto na parkovanie, TV a rádio

 

SLUŽBY

Reštaurácia - nefajčiarska reštaurácia - pizzéria, donášková služba

Bar - 30 miest na sedenie, vnútorný krb, videoprojektor, premietacie plátno, detský kútik, čapované pivo, kofola

WELLNES - suchá a parná-inhalačná sauna, prešľapávacie bazéniky, tepidárium, posilňovacie náradie

Záhradná reštaurácia - s bohatou zeleňou, pre 40osôb, altánok s krbom pre 10 osôb ,skalka s jazierkom

Detské ihisko - umelý povrch,  streetball, šmýkalka, pieskovisko, 4 hojdačky, lano, preliezačky...

Parkovanie - 12 miest + 8 miest v uzavretom dvore.


Užite si pobyt v blízkosti parku a centra historického námestia v novozariadenom penzióne  v pohodlí zelenej záhrady a príjemne zariadených izbách s terasami. Ubytovanie v areáli ZAMMA, rodinného typu má vlastné detské ihrisko, detský kútik, parkovisko, záhradnú reštauráciu, altánok, aj vnútorný krb...wifi internet zdarma.
V objekte je malý wellness: fínska a parná sauna, tepidárium, prešľapávací kúpeľ; pizzéria, letná terasa a mnoho zelene. V blízkosti sú športoviská ako /tenisové kurty, letné kúpalisko, zimný štadion, klzisko, ihrisko/.


Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Mesto  Rožňava  je pokojné, historické malé mesto s najväčším  štvorcovým námestím v strednej Európe s dominantnou Strážnou vežou s vyhliadkou, uprostred fantastickej prírody, na križovatke k 4 Národným pakom /Slovenský kras, Slovenský Raj, Muránska planina, v Maďarsku - Aggtelekský NP/. Je na trase Gotickej a Železnej cesty, výhodou je blízkosť 7 sprístupnených jaskýň (Domica, Gombasec, Krasnohorská, Ochtinská aragonit. j., Jasovská, Dobšinská ľadová j., v MR Baradla), Silická ľadnica, Zádielská tiesňava, kúpele Štós s najčistejším ovzduším na Slovensku, termálne jódové kúpele Číž s vodnými atrakciami.

Okrem prírodných pozoruhodností je v okolí mesta aj množstvo histórie: Kaštieľ Betliar, Hrad Krásna Hôrka s Mauzóleom, pamätné izby /rodisko Šafárika, Jura Hronca, Pavla Dobšinského, Fraňa Kráľa/, obec Rejdová s charakteristickou ľudovou kultúrou a tradíciami, zimným vlekom, Dobšiná, obec Vlachovo s Ľadovňou,  vodná priehrada Dedinky,  v zime s možnosťou lyžovania. Výborná klíma, poveternostné podmienky, nenarušená príroda.  Nádherný kraj.VÝLETY DO OKOLIA

Smer Brzotín, Plešivec na R. Sobotu Lučenec - juh
1. Návšteva Gombaseckej jaskyne 5€ 8km Unesco, Domice /25km 7€ s typickými kaskádovitými jazierkami Unesco v NP Slovenský kras, Aggteleck (Maďarská republika) jaskyňa Baradla prepojená s Domicou - oplatí sa prejsť na maďarskú stranu NP Aggteleck.
Po tejto trase je možnosť kúpania: prírodné kúplalisko s plaveckým bazénom v Tornali (30km), kúpele Číž s termálnou vodou a vod. atrakciami blízko hraníc s MR.

Smer Poprad - sever
2. Návšteva poľovníckeho kaštieľa Betliar (5km) so záhradou a jazerom, ktorý verne dokumentuje život šľachty, po trase obec Vlachovo /8km (obec roku 2005), miestne kúpalisko a Ľadovňa (zachovalá „chladnička“ z kameňa, slúžila pre celú obec). Rázovitá obec Rejdová so zachovalou kultúrou slov. dediny a tradíciami, v strede s kostolíkom z roku 1750. Na vrchole Dobšinského kopca odbočka na vodnú priehradu Dedinky, Mlynky v NP Slovenský raj. (množstvo turistických trás). Dobšinská ľadová jaskyňa 26km, patrí medzi najvýznamnejšie ľadové jaskyne na svete, plynulá výmena ľadovej výplne trvá údajne 1700-2000 r. Pokračovaním v ceste uvidíte Ranč pod ostrou skalou s koňmi.

Smer Košice - východ
Návšteva šľachtického sídla hradu Krásna Hôrka /8 km, s munifikovaným telom grófky Žofie Serédy a s Mauzóleom (hrobka Andrássyovcov), Krásnohorská jaskyňa s 34m 2,5h/10€ vysokým kvapľom a 450m dlhou trasou drevených lavičiek. Krh. Dlhá Lúka - dom remesiel. Lúčka, zrúcanina husitského kláštora – vhodné na bicykel.
Dlhšia trasa na bicykel aj cez obce Lipovník, Krh. Dlhá lúka, Jovice.

3. Návšteva mesta Košíc, historické, krásne mesto s pešou zónou, možnosťami nákupov, stravovania a kúpania (prírodné Bukovec, Nad jazerom a 2 mestské kúpaliská). Po ceste do Košíc odbočka na kúpele Štós s najčistejším ovzduším v SR a wellnesom, blízko jaskyne Jasov 5€ charakteristickú „kamennými“ vodopádmi, bubnami, brčkami... Ďalej Uhornianske jazero - tajch...

Smer Revúca - severozápad
4. Ochtinská aragonitová jaskyňa s jedinečnou bielou aragonitovou výzdobou v kryštalických vápencoch UNESCO - Hrádok (17km), 30min/6€. Mestečko Štítnik s gotickým kostolom a najstarším orgánom v strednej európe. Pokračovanie do NP Muránska planina.


V Rožňave sú dve múzeá spájajúce sa so životom a tradíciou baníctva v Rožňave a prírodnou mineralogicko – geologickou výstavou. Rožňava má najväčšie štvorcové námestie v strednej Európe v strede s renesančnou strážnou vežou (postavenou na obranu pred turkami). Vyhliadka od 8.00- 15,30hod. V meste je 5 kostolov. Soľná jaskyňa, nedávno otvorená pri hoteli Kras. Možnosti kúpania - rožňavské letné kúpalisko, niekoľko teniskových kurtov v okolí. V zime ľadová plocha pri areáli kúpaliska. V soboty, piatky, nedele živá hudba v rôznych reštauračných zariadeniach.

Pivovar Kaltenecker vyrába vlastné kvalitné pivo s možnosťou prehliadky a ochutnávky piva.


 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012