---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión REKREA
termálne kúpaliská Margita - Ilona
934 01 Levice - časť Kalinčiakovo
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Margita Ilona
Hory: Štiavnické vrchy
Lokalita: Tekov

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 23.00 / lôžko 
Služby
bazén, kúpalisko parkovisko reštaurácia sprcha televízor vináreň WC
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 46 lôžok

Penzión REKREA je situovaný pri termálnych kúpaliskách Margita - Ilona cca 5 km od okresného mesta Levice. Spolu s reštauráciou Koliba, vinárskym domom Maxima a chatou Rekrea predstavuje ucelený komplex kvalitných hotelových a reštauračných služieb, ktorých vynikajúce referencie siahajú ďaleko za hranice našej krajiny.

Prednosťou je predovšetkým vysoké úsilie dokázať nadštandardne uspokojiť všetky želania zákazníkov a to nie len v rámci ubytovania a stravovania, ale aj pri rôznych firemných či spoločenských aktivitách.


UBYTOVANIE


Cieľom penziónu REKREA je poskytovanie nadštandardného ubytovania pre manažérov, obchodných cestujúcich, zahraničné návštevy, samozrejme aj pre rodinné pobyty v intímnom prostredí v blízkosti termálneho kúpalilska Margita-Ilona. V ponuke penziónu sú nielen dvojlôžkové a rodinné izby ale aj luxusné klimatizované apartmány vybavené vlastným TV - SAT, sociálnym zariadením, kúpelňou, Wi-fi pripojením, rádiom, balkónom a minibarom.

Penzión pre Vaše pohodlie ponúka 18 izieb s kapacitou 40 pevných lôžok so 6 prísteľkami nasledovných troch kategórií :

Štandard - 16 pevných lôžok a 4 prísteľky v 8 dvojlôžkových izbách vhodné pre akéhokoľvek zákazníka zaručuje príjemné pohodlie v izbách s balkónom kategórie štandard.

Rodina - ucelenie 2 izieb prepojených chodbou a sociálnym zariadením ponúka ideálne riešenie pre strávenie nezabudnuteľných chvíľ každej rodiny.

Lux - luxusné dvojlôžkové apartmány s kapacitou 16 pevných lôžok vyhovujú aj náročnejšej klientele ako sú manažéri, obchodní cestujúci, zahraničné i tuzemské návštevy.


 
Popis okolia a zaujímavých miest

Margita-Ilona

kemping - kúpalisko - športoviská - relax

Rekreačné zariadenie Margita - Ilona leží na rozhraní Podunajskej nížiny a Štiavnických vrchov. Okolie tvorí pahorkatina vhodná na nenáročné prechádzky.

Od Levíc je vzdialené 6 km v smere na Šahy a tvorí ho kúpalisko so štyrmi bazénmi, autokempingom s 250 lôžkami, elektrickými prípojkami pre stany a karavany, športoviskami, reštauráciami a bufetmi a príslušnou infraštruktúrou.

Bazény sa plnia termálnou vodou s teplotou 25°C s obsahom minerálných solí okolo 1020mg/l.
Areál kúpaliska pozostáva z laminátového plaveckého bazéna s rozmermi 50x21 m s hĺbkou vody 170-200 cm a laminátového detského bazéna s rozmermi 25x12 m s hĺbkou 120 - 130 cm. Tieto dva bazény sú prevádzkované modernou technológiou neustálej recirkulácie cez úpravovňu bazénovej vody.

Pre deti do 6 rokov je určený bazén s rozmermi 16x8 m s hĺbkou vody 30 - 40 cm s malým vodným hríbom a šmykľavkou. Rodičia môžu na deti dohliadať z vodou obmývaného plážového vstupu do bazéna.

Skladbu bazénov dopĺňa oblúbený rekreačný bazén s rozmermi 50x21m s hĺbkou od 60 do 190 cm. V tomto bazéne sa nachádza vodný hríb a 10 m dlhý vodný sklz.

Novinkou od roku 2005 je 71 m dlhý tobogan s  25°C teplou vodou, kde si na svoje prídu milovníci zvýšeného adrenalínu.

Návštevníci majú k dispozícii komplex na spríjemnenie voľného času pre dospelých a deti priamo v kempingu. Ide o ihriská pre plážový volejbal, streetball, futbal, stolný tenis, ruské kolky, obrie šachy, pieskovisko pre deti so šmykľavkami, preliezkami, hojdačkami, a to všetko je možné využiť do 22. hodiny pri umelom osvetlení.

Náročnejším návštevníkom je pripravený poslúžiť športový areál pozostávajúci z tenisového kurtu s povrchom z umelej trávy, ihrísk na basketbal, minifutbal, volejbal a minigolf. Samozrejmosťou je bohato vybavená požičovňa so športovými potrebami. V nepriaznivom počasí návštevníci môžu využiť spoločenskú miestnosť priamo v kempingu s biliardom, stolným tenisom, šípkami, stolným futbalom a televízorom. K dispozícii je aj vonkajšie kryté ohnisko v kempingu.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 11.07.2011