---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión UNA
Starojánska 25
032 03 Liptovský Ján
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Jánska dolina
Hory: Nízke Tatry
Lokalita: Liptov

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 15.50 / lôžko 
Služby
bazén, kúpalisko informácie lyžiarska lanovka otvorené ohnisko parkovisko pošta reštaurácia sprcha turistická trasa televízor vináreň lyžiarsky vlek WC záhrada kongresové služby tenis wellness sauna
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 33 lôžok
Usporiadanie:
5x 1/2 izba, 1x 1/3 izba
1x 1/2 apartmán
2x 1/2+2 rodinná izba, 2x 1/2+3 rodinná izba
 
Vybavenie

Krásny, nový Penzión UNA ** sa nachádza v turisticky známej oblasti Liptova v Liptovskom Jáne.
Penzión UNA v Liptovskom Jáne vďaka kvalitnému vybaveniu s množstvom doplnkových služieb v pokojnom prostredí, poskytuje vysoko kvalitný pobyt s rodinnou atmosférou. Pre svoje služby je vhodný ako pre pobyt rodín s deťmi, tak i pre pobyt členov firemných akcií a stretnutí.


UBYTOVANIE a SLUŽBY

Kapacita penziónu je 33 lôžok a to v 5 dvojlôžkových izbách, 1 trojlôžkovej,  1 dvojlôžkovom apartmáne,  v 2 rodinných izbách 2+2 a v 2 rodinných izbách 2+3. Okrem kvalitného ubytovania poskytujeme nebývalé množstvo služieb. K dispozícii je seminárna miestnosť pre 40 ľudí, relax centrum s vírivým bazénom, fínskou, parnou saunou, pre priaznivcov športu tenisový kurt. Vyznávači leňošenia si svoje miesto určite nájdu pri pstruhovom jazierku, vonkajšom grilovaní, pobytom na letnej terase, alebo v zime si posedieť vo vinárni s priateľmi.


KONGRESOVÉ SLUŽBY

Semináre , školenia , firemné akcie, obchodné rokovania

Školite svojich zamestnancov a neviete kde to uskutočniť? Skúste to u nás na penzióne** UNA.
Školiaca miestnosť je na kapacitu penziónu vybavená flipchartom, dataprojektorom, DVD, video ,TV, spätným projektorom a  plátnom. V prípade potreby prekopírujeme a vytlačíme vaše materiály. Počas školenia podávame coffee break.  Stravu podávame v útulnej jedálni. Raňajky formou bufetového stola , obed výber z 3 jedál + šalátový bufet a večera výber zo 4 jedál + šalátový bufet.
Po školení sa môžete zotaviť v našom palladio centre t .j  parná, fínska sauna, relaxačný vírivý bazén a potom všetkom Vám  ponúkame masáže. Kto by chcel aktívnejšie stráviť  voľný čas, tak má k dispozícii tenisový kurt, biliard, šípky. Večer Vám ponúkame posedenie v štýlovej vinárni alebo pri ohnisku.

RELAX

* Tenis
* Paladio centrum:
fínska sauna
parná sauna
relaxačný  bazén

= ubytovaní  hostia majú vstup v cene pobytu 


Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Pamiatky v LIPTOVSKOM JÁNE:

* Rímsko-katolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
- je jednoloďová stavba, nachádzajúca sa z umelecko-historického hľadiska v jednej z najzaujímavejších obcí Liptova. Postavili ho v 14. stor. v južnej časti obce  na vyvýšenom mieste, ako to kázali vtedajšie zvyky. Predpokladá sa, že na mieste, kde sa nachádza terajší kostol, stál v minulosti jeho starší predchodca.

Kostol Jána Krstiteľa v Liptovskom Jáne bol pôvodne gotickou stavbou. No podobne ako mnoho ďalších na Slovensku, ani tento kostol sa nevyhol viacerým stavebným zásahom. Opevnený bol v druhej tretine 17. stor., v 17. a v 18. stor. ho prestavali v barokovom slohu. V r. 1808 bola pristavaná veža a zo zvonice sa stala knižnica. V interiéri kostola sa zachovali niektoré prvky gotického a renesančného vnútorného zariadenia. Jednou z takýchto pamiatok je krídlový oltár Ukrižovania, ktorý vznikol asi začiatkom 16. stor. V jeho strede je obraz, na ktorom je znázornená Veľká kalvária s krajinárskym motívom v pozadí. Krídla zdobia maľby štyroch evanjelistov. Kostol, majestátne sa vypínajúci nad obcou, je jej architektonickou dominantou badateľnou zo všetkých strán.

* Cintorín
* Evanjelický kostolVOĽNÝ ČAS:

Turistika
v Jánskej doline
Lyžiarske stredisko Javorovica 
Termálne kúpalisko Liptovský Ján

Zimné obdobie umožňuje návštevu neďalekého lyžiarskeho strediska.
Relaxačným kúram sa môžeme odovzdať v termálnych bazénoch.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012