---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Apartmány ČIERNY MEDVEĎ
Oščadnica 892
023 01 Oščadnica
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Veľká Rača
Hory: Kysuce
Lokalita: Oščadnica

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 7.00 / lôžko 
Ceny v lete
 
OBDOBIE od 1/7 do 31/8:

12 € / osoba / noc / prenájom objektu do 6 osôb
11 € / osoba / noc / prenájom objektu do 12 osôb
10 € / osoba / noc / prenájom objektu nad 12 osôb

 
Ceny v zime
 

OBDOBIE od 8/1 do 30/4:


12 € / osoba / noc / prenájom objektu do 6 osôb
11 € / osoba / noc / prenájom objektu do 12 osôb
10 € / osoba / noc / prenájom objektu nad 12 osôbVIANOCE, SILVESTER - od 23/12 do 7/1:

15 € / osoba / noc / prenájom objektu do 6 osôb
15 € / osoba / noc / prenájom objektu do 12 osôb
15 € / osoba / noc / prenájom objektu nad 12 osôbMimosezóna:

OBDOBIE od 1/5 do 30/6  a 1/9 do 22/12:

9 € / osoba / noc / prenájom objektu do 6 osôb
8 € / osoba / noc / prenájom objektu do 12 osôb
7 € / osoba / noc / prenájom objektu nad 12 osôb- uvedené ceny platia na osobu a noc pri pobyte dlhšom ako 4 noci
- pri ubytovaní len na jednu noc platí tabuľková cena + 20%, na 2 až 3 noci + 10%
- pri nástupe na ubytovanie sa platí vratná kaucia


 
Zľavy
- dohodou
 
 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť varenia
 
Služby
informácie internet kryté parkovisko lyžiarska lanovka otvorené ohnisko pamätihodnosti parkovisko pošta požičovňa bicyklov satelit sprcha táborisko telefón trezor turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC zákaz fajčiť zvieratá kuchynka
Hovoríme:
anglicky, nemecky, poľsky
Kapacita vrátane prístelkov: 20 lôžok
Usporiadanie:
1x 1/2 apartmán, 1x 1/2+1prístelka
1x 1/3 apartmán, 1x 1/4 apartmán
2x 1/3+1 prístelka
 
Vybavenie


Apartmány ČIERNY MEDVEĎ
sú zaradené ako Ubytovanie v súkromí ***. Svojím vybavením a pohodlím, ktoré poskytujú, však nadštandardne prekračujú nároky, ktoré sa kladú na tento druh ubytovania.
V celom objekte je zakázané fajčiť.

Rekreanti majú k dispozícii čiastočne nadstrešené parkovisko, ktoré je spolu so spoločnými priestormi neustále monitorované kamerovým systémom. Ďalej môžu využívať prístrešok s posedením, kde majú k dispozícii kotol, ražeň a rošt (vrátane dreva). V objekte sa nachádza aj uzamykateľná lyžiareň.

UBYTOVANIE

Každý apartmán je vybavený sociálnym zariadením so sprch. kútom, TV, CD, rádio, komplet vybavenou kuchyňou (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička). Novinka - v každom apartmáne je k dispozícii osobný trezor. Väčšie skupiny môžu využívať spoločenskú miestnosť, kde je k dispozícii TV, VCR a DVD.

Praktická je aj spoločná kuchyňa, so štýlovou murovanou pecou, ktorú ocenia hlavne početnejšie skupiny rekreantov.


Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Kysuce, kraj sviežich zelených lesov, horských bystrín a kopaníc, zastrčený do severného kúta Slovenska až k stretu českej a poľskej hranice. Región opradený množstvom povestí a legiend. Rodný kraj Janka Palárika, či Jožka Kronera. Veľké bohatstvo dreva, zveri a chutných lesných plodov. Dreveničky na zelených lysinách pastvín, lúky a políčka a zasa nekonečné hory. Poprepájané cestami, kde dodnes zvonia podkovy furmanských záprahov. Krajina s bohatými kultúrnymi tradíciami a autentickým folklórom. To sú Kysuce s najvyšším vrchom Veľká Rača.

Masív Veľkej Rače sa nachádza v katastri rázovitej kysuckej obce Oščadnica na severozápade Slovenska. Predstavuje vysokohodnotné prírodné územie, ktoré svojou nadmorskou výškou dominuje celému okoliu. Najmä vrcholové partie zachovalých prirodzených spoločenstiev jedľových bučín a jarabinových smrečín zaradili toto územie do kategórie NPR, vyhlásenej v roku 1976 s výmerou 313 ha. Vrchol V. Rače s n. v. 1236 m n. m. je najvyšším bodom Kysúc a je vyhľadávaným cieľom turistov pri ich vychádzkach do prírody.

Obec Oščadnica pod masívom Veľkej Rače patrí medzi najvýznamnejšie centrá zimnej a letnej turistiky a rekreácie nielen na Kysuciach, ale aj v rámci Slovenska.  Známe stredisko cestovného ruchu Veľká Rača sa vybavením a celkovou dĺžkou lyžiarskych tratí radí medzi najväčšie lyžiarské centrá 1. kategórie na Slovensku, pričom nezabúda ani na letné mesiace, počas ktorých si návštevníci môžu vychutnať lanovku, bobovú dráhu, trampolíny, štvorkolky a ďalšie atrakcie.PARK SNOW Veľká Rača

Medzinárodné lyžiarske stredisko PARK SNOW Veľká Rača Oščadnica sa nachádza na Kysuciach, v pohorí Kysucké Beskydy. Chcete okrem lyžovanie a snowboardovania zažiť aj niečo iné? Práve pre vás je tu bobová dráha Alpincoaster, ktorá je v prevádzke nielen v letnej sezóne, ale aj v zimnej.


MÚZEUM KYSUCKEJ DEDINY vo Vychylovke

Národopisná expozícia v prírode Kysuckého múzea v Čadci, je lokalizovaná do doliny Chmúra v katastri obce Nová Bystrica, časť Vychylovka, ktorá je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Kysuce.

Hotel Gołębiewski - Wisła

Vďaka rôznorodým atrakciám, ponúkaným našim hosťom, a taktiež nezabudnuteľnej atmosfére  predstavuje pobyt v Hoteli Gołębiewski ideálne riešenie pre všetkých, ktorí si túžia odpočinúť a relaxovať v samotnom srdci Beskýd.


Mesto Žilina

Mesto Čadca

 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012