---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión HARMÓNIA
Muránska 14
050 01 Revúca
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Muránska planina
Hory: Revúcka vrchovina
Lokalita: Gemer

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 17.50 / lôžko 
Ceny v lete
1/2 izba = 35 € / noc
1/2 izba (1 osoba) = 25 € / noc
+ možnosť prístelky = 10 € / noc

- v cene: ubytovanie s raňajkami
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Zľavy
- raňajky grátis
 
 
Stravovanie
- raňajky
- možnosť stravovania v reštaurácii penziónu
 
Služby
bar informácie internet nákupné centrum pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia satelit sprcha telefón turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC kongresové služby
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 25 lôžok
Usporiadanie:
1/2 izby
1/2+1 prístelka
 
Vybavenie

Penzión HARMÓNIA sa nachádza priamo v centre mesta Revúca. Svojou výhodnou polohou, príjemným a veľmi útulným ubytovaním je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich, na rôzne školenia, semináre, oslavy, ako i pre turistov a rodiny s deťmi.


UBYTOVANIE

Ponúkame ubytovanie v štýlových dvojlôžkových izbách vybavených priestranným hygienickým zariariadením / WC, hydromasážny sprchový kút /, TV /LCD 82cm/, SAT, mini bar, bezplatné WiFi pripojenie na internet.
Možnosť prístelky.

STRAVOVANIE

Súčasťou ubytovania je reštaurácia s terasou s možnosťou celodenného stravovania, ktorá poskytuje bohatý výber jedál, regionálne a slovenské špeciality, steaky, jedlá z diviny, hydiny, rýb. V ponuke sú tiež značkové akostné vína. Ubytovaným hosťom ponúkame raňajky grátis.


Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest


Revúca je mesto 1.Slovenského gymnázia,ktoré bolo založené v roku 1862. Pôsobili v ňom významní predstavitelia Slov.národa ako Š.M.Daxner, J.Francisci, J.Botto, S.Ormis, A.H.Škultéty, I.B.Zoch a ďalší.
V súčasnosti je v pamätných izbách zriadené múzeum.


Muráň
- obec vzdialená 9km od Revúcej, leží pod Muránskym hradom. Je to druhý najvyššie položený hrad na Slovensku, leží na vrcholovom brale Cigánka vo výške 930 m.n.m. Hrad má bohatú históriu, no počas 18.storočia spustol a dnes sú zachované už len jeho zrúcaniny.


Národný park Muránska planina
- bol v r.1976 vyhlásený za chránenú krajinnú oblasť a v r.1997 bol zriadený Národný park Muránska planina. Na jeho území je množstvo jaskýň, vyvieračiek, krasových javov, ako sú tiesňavy a bralá. Rastie tu významná prísne chránená rastlina Lykovec muránsky a žijú tu taktiež významné živočíšne druhy - orol skalný, výr skalný, hlucháň, medveď, rys a jelenia zver.


Telgárt
- obec vzdialená cca 25km od Revúcej, poskytuje v zimných mesiacoch ideálne podmienky na lyžovanie. Nachádza sa tu lyžiarsky vlek v dĺžke 1500m a 600m, zasnežovanie a možnosť nočného lyžovania.


Ochtinská aragonitová jaskyňa
- sa nachádza 16km od Revúcej na severnom úbočí vrchu Hrádok. Je unikátnym výtvorom a je to jedna z dvoch jaskýň tohto druhu vo svete.

Dobšinská ľadová jaskyňa - sa nachádza v Slovenskom Raji cca 40km od Revúcej. Má prekrásnu ľadovú výzdobu, ktorá očarí každého návštevníka.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012