---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel SPOLCENTRUM
SNP 142
059 21 Svit
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Smokovce
Hory: Vysoké Tatry
Lokalita: Vysoké Tatry

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 27.00 / lôžko 
Ceny v lete

Ubytovanie na 1 až 2 noci:
45 € / 1 osoba / noc - v apartmáne s dvomi lôžkami a prístelkom                       
70 € / 2 osoby / noc - v apartmáne s dvomi lôžkami a prístelkom                        
15 € / osoba na prístelku / noc - v apartmáne s dvomi lôžkami a prístelkou  

* každý apartmán je vybavený 2 lôžkami a jedným prístelkom ( s možnosťou dovybavenia o ďalší prístelok )
* ubytovanie je možné objednať si s raňajkami, ktoré sa podávajú v reštaurácii od 7,15 hod.
* k cene za ubytovanie sa pripočitava mestská daň z pobytu (0,66 € / os. / noc)


 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne

 
Zľavy

Ubytovanie na 3 až 7 nocí  (zľava 10 %) v apartmáne 1/2+1
BONUS : 1 x bezplatný vstup do wellnes  a 1 x bezplatný vstup do fitnes    
40 € / 1 osoba / noc / app.          
63 € / 2 osoby / noc / app.         
13 € / osoba na prístelku / noc / app.

Ubytovanie na 8 až 21 nocí  (zľava 15 %) v apartmáne 1/2+1
BONUS : 7 x bezplatný vstup do wellnes a 7 x bezplatný vstup do fitnes         
38 € / 1 osoba / noc / app.          
59 € / 2 osoby / noc / app.         
12 € / osoba na prístelku / noc / app.  

Ubytovanie na 22 a viac nocí (zľava 20 %) v apartmáne 1/2+1
BONUS : denný bezplatný vstup do wellnes a denný bezplatný vstup do fitnes   
35 € / 1 osoba / noc / app.          
55 € / 2 osoby / noc / app.         
10 € / osoba na prístelku / noc / app. 

 
 
Stravovanie
- individuálne
- možnosť doobjednania raňajok
 
Služby
bar informácie kaviareň letisko parkovisko pošta reštaurácia sprcha taxi turistická trasa televízor WC fitness kongresové služby salónik tenis wellness
Hovoríme:
anglicky, nemecky
Kapacita vrátane prístelkov: 60 lôžok
Usporiadanie:
15x 1/2 apartmán s možnosťou 1-2 prísteliek (niektoré app. s balkónom)
1x mezonetový app. s galériou
 
Vybavenie

Hotel SPOLCENTRUM *** má výhodnú polohu v strede podtatranského regiónu, nachádza sa v malom meste Svit, neďaleko Popradu. Poloha Svitu je ideálna, ako nástupné miesto do centrálnej časti Vysokých Tatier, keď zo Svitu do Starého Smokovca je cca 12 km (cez Batizovce a Gerlachov) a cesta autom trvá asi 15 minút. Hotel SPOLCENTUM pre svojich návštevníkov poskytuje jedinečný pohľad na panorámu Vysokých Tatier.

Svit je od Popradu vzdialený len 8 km, pričom s týmto podtatranským centrom sa postupne spája do jedného turistického celku o čom svedčí aj novovybudovaná cykloturistická chodník pre cyklisov a korčuliarov, ktorý sa tiahne z Popradu cez Svit až do rekreačného strediska Lopušná dolina. V zimných mesiacoch do tohto strediska smeruje veľa návštevníkov, kvoli lyžiarskému areálu a vynikajúcim zjazdárskym i bežeckým lyžiarským trasám.
Z ostatných zaujímavostí v okolí je potrebné spomenúť, rekreačno-zábavné centrum Aqua City v Poprade (10 km), Levoču s historickými pamiatkami (35 km), Dobšinskú ľadovú jaskyňu (30 km), Nízke Tatry - Jasná (40 km), Tatralandiu v Liptovskom Mikuláši (45 km) a celý rad ďalších atraktívnych miest v okolí Svitu.

Pred hotelom SPOLCENTRUM je veľké parkovisko pre 98 automobilov. Vedľa parkoviska sa nachádza park s vysokými stromami, ktorý svojou zeleňou celé okolie oživuje. Atraktívnosť hotela SPOLCENTRUM zvyšuje jeho centrálna poloha v meste Svit.


UBYTOVANIE


- apartmány
V SPOLCENTRE je v súčasnosti moderne zariadených 18 veľkých apartmánov s plochou od 56 do 109 m2. Z toho 15 je dvojizbových (3 z nich s balkónom), pričom 2 veľké trojizbové apartmány majú každý až 2 balkóny. Na 1.poschodí je jeden mezonetový apartmán s galériou (má rozmery dvojizbového apartmánu). Súčasťou zariadenia každého apartmánu je kuchynská linka, chladnička, LCD TV so satelitným príjmom a pripojenie na internet. Všetky apartmány majú moderne vybavenú kúpeľňu s vaňou. V priestrannej dennej izbe každého apartmánu je jedálenský stôl a stoličky pre 4 až 6 osôb. Vo väčších apartmánoch je aj malá samostatná miestnosť, ktorá slúži ako odkladací priestor.
Všetky apartmány sú dvojlôžkové s možnosťou rozšírenia o jednu, alebo dve prístelky. Ubytovanie v apartmánoch je úplne ideálne pre rodiny s jedným resp. dvoma deťmi.STRAVOVANIE a SLUŽBY

Reštaurácia

Vkusne zariadená reštaurácia hosťom ponúka pestrý výber jedál a nápojov. Okrem denného menu (3 jedlá) si hostia môžu vybrať z bohatého jedálneho lístka pravé slovenské jedlá, ale aj rôzne špeciality. Reštaurácia v pravidelných intervaloch organizuje dni národnej kuchyne ( českej, talianskej, ruskej ), ktoré majú u hostí veľmi priaznivý ohlas. Niektoré obľúbené jedlá z inonárodnej kuchyne sa už dostali do menu stáleho jedálneho lístka.
Pri konzumácii nápojov si hostia môžu zvoliť aj sedenie na barových stoličkách za moderným barovým pultom. Dokonalé ozvučenie celej reštauračnej miestnosti im umožňuje počúvať tichú pohodovú hudbu.

Kinoreštaurácia je riešená tak, že okrem moderného reštauračného zariadenia majú hostia možnosť vybrať si v strednej časti miestnosti elegantné kaviarenské sedenie v pohodlných sedačkách za štýlovo osvietenými kaviarenskými stolíkmi. Ideálne miesto na posedenie pri výbornej káve a zákusku. Hostia tiež môžu požiadať obsluhujúceho čašníka o spustenie videoprojekcie.
Toto kaviarenské sedenie, pred ktorým je malé javisko, sa obyčajne do posledného miesta zaplní pri organizovaní rôznych menších spoločenských a kultúrnych akcií ( napr. pri vystúpeniach absolventov hudobnej školy - na javisku je aj klavír, pri rôznych tanečných a speváckych vystúpeniach detí a pod ).

Videoprojekcia
V kinoreštaurácii je k dispozícii aj veľké plátno a videoprojektor zabudovaný v strope miestnosti, čo všetkým hosťom, z akéhokoľvek miesta, umožňuje sledovať príťažlivé športové podujatia vo výbornej kvalite.
Videoprojekcia však nie je určená len milovníkom športu. Najmä u mladých ľudí je veľmi populárna a pôsobivá prezentácia videoklipov, alebo krátkych dokumentárnych filmov. V prípade záujmu je možné aj premietanie celovečerných filmov.

Lobby bar poskytuje veľký výber nealkoholických, ale aj alkoholických nápojov. Hostia lobby baru môžu sledovať športové prenosy, ale aj iné programy na veľkoplošnej obrazovke. Lobby bar je jadrom celého športovo - relaxačného centra.
Stojí za ním vždy usmievavý barman. Práve on sa vie postarať o všetkých hostí. Nespočíva to len vo vydaní lístkov, či kľúčov od skriniek v šatni. Dbá o to, aby nikto z hostí nebol smädný, a aby všetci hostia odchádzali z relax centra spokojní.

Klubovňa
Priamo na 3. poschodí, kde môžu byť ubytovaní hostia až v 17 apartmánoch, bol jeden dvojizbový apartmán s kúpeľňou a balkónom vkusne zariadený ako klubovňa. Malý bar s chladničkou a barovými stoličkami a tiež pohodlná sedacia súprava s masívnymi kreslami, vytvárajú optimálne prostredie na sledovanie športových prenosov, ale aj pre spoločenské stretnutia a priateľské diskusie. V klubovni je možné zahrať si biliard, ale aj šach, alebo karty. Všetko v ozajstnej pokojnej klubovej atmosfére.RELAX CENTRUM

* Tenisová hala spĺňa všetky kritéria pre organizáciu tenisových turnajov v dvojhre aj v štvorhre. Výborné osvetlenie a vynikajúci povrch TARAFLEX uspokojí aj najnáročnejších tenistov. V hale je na poschodí aj priestranná galéria so stolíkmi a pohodlnými kreslami. Odtiaľ môžu práve nehrajúci tenisti resp. diváci sledovať dianie na kurte. Priamy prístup k lobby baru im umožňuje spríjemniť si posedenie šálkou kávy, pohárom piva, dobrým vínom, alebo iným drinkom.

* Wellness je v štýlovo zariadenej a v jemných farbách osvetlenej pozdĺžnej miestnosti, ktorá ma v strede beachcomber ( malý bazén s vírivkou ), pričom pohodlné lehátka na odpočinok sú po jeho obidvoch stranách.
Návštevníci si môžu vybrať relax vo fínskej, alebo parnej saune. Okrem nich je im k dispozícii aj sauna aromatická. Vo wellness je okrem klasických spŕch aj tzv. studená vedrová sprcha (výborné osvieženie po saune ), či špeciálne osvieženie ľadom z ľadopádu.

* Masáže
Samostatnú sekciu ( vedľa wellnesu ) tvoria masáže a lymfodrenáž. V masážnej miestnosti, je možné okrem klasických masáži vyskúšať aj účinok lávových kameňov.
Pod dohľadom vyškoleného personálu si možno vybrať strojovú, alebo ručnú lymfodrenáž. Znamená to využitie buď špeciálneho lymfodrenažneho zariadenia, alebo šikovných rúk masérky. V tejto sekcii je aj vacumwell, čo je zariadenie obľúbené u žien, nakoľko slúži na zoštíhlenie dolných končatín.

* Fitness
Vo veľmi dobre vybavenom fitnes si môžu výborne zacvičiť začiatočníci aj nároční cvičenci, ktorí ho navštevujú denne. Špeciálne posilovacie stroje, činky, rotopedy či bežiaci pás môžu návštevníci používať pri stíšenej príjemnej hudbe s pohľadom na programy bežiace na veľkej LCD obrazovke.
Výhodou tohto, z dvoch strán preskleného, fitness je aj fantastický výhľad priamo na tatranské končiare.

* Bowling
Dve bowlingové dráhy so štandardnými rozmermi umožňujú súťaženie dvoch družstiev, ktoré sledujú vývoj skóre na obrazovkách pred sebou. Pohodlné sedenie za každou dráhou núka príležitosť celému družstvu fandiť svojmu hráčovi a pritom sa posilňovať povzbudzujúcim drinkom.
Bowling je hra, ktorá si hneď získa každého kto ju aspoň raz vyskúša. Nemusí ísť o vytrénovaných športovcov. Aj úplné športové antitalenty už na bowlingovej dráhe dosiahli pozoruhodné výsledky.

* Biliard
Veľký biliardový stôl priťahuje všetkých nadšencov tejto noblesnej hry. Hráči si môžu zahrať biliard, nie v tmavej uzatvorenej miestnosti, ale v otvorenom priestore vedľa lobby baru s pekným výhľadom na mesto.
Okolo biliardového stola sú stolíky s kreslami pre oddychujúcich hráčov aj pre divákov. Blízky lobby bar dáva hráčom príležitosť posilniť sa pred každou hrou.KONFERENČNÉ SLUŽBY

Salónik pri kinoreštaurácii - ideálne miesto pre usporiadanie rôznych rodinných osláv, ale aj firemných akcií spojených s podávaním obeda, alebo večere. Salónik je určený pre spoločnosť 16 - 20 ľudí.

Manažersky salónik - je určený na organizovanie školení a rôznych manažerskych porád. Účastníci školenia môžu používať premietacie plátno aj videoprojektor. Taktiež sú k dispozícii toalety a malá kuchynka ( s chladničkou a mikrovlnkou ). Salónik je na 1. poschodí, ale v prípade záujmu môže byť priamo v salóniku podávaná strava. Je vhodný pre cca 30 účastníkov.
Vedľa salónika je samostatná miestnosť ( je oddelená zásuvnými dverami ), ktorá môže organizátorovi školenia poslúžiť na prípravu, ale osvedčila sa aj ako miestnosť so švédskymi stolmi, ktorú účastníci školenia, alebo porady navštívia počas obedňajšej prestávky.

Salónik 109 - apartmán s galériou, so zariadenou kúpelňou a WC bol upravený ako salónik. Je vhodný na prezentačné akcie, ale aj organizovanie školení. Na týchto akciách sa môže zúčastniť až 40 účastníkov.

KLUBOVŇA - slúži tiež ako špeciálny salónik, pre malú spoločnosť. Je to vkusne zariadený 2 izbový apartmán s kúpeľňou a WC, ale aj malým barom. Vhodné miesto na zorganizovanie porady s menším počtom účastníkov ( 4 - 6 ), ktorí môžu nerušene rokovať za pracovným stolom, diskutovať pri hraní biliardu, šachu, alebo pri sledovaní športového prenosu na veľkej LCD obrazovke.


Priestory na prezentáciu a firemné akcie, konferencie

Ak má organizátor požiadavku usporiadať prezentačnú akciu pre 200 účastníkov. Vhodným miestom je tanečná sála, v ktorej je aj malé podium. Organizátorovi je k dispozícii samostatná prípravná miestnosť.

V prípade, že organizátor prezentačnej akcie uvažuje s prítomnosťou až 400 účastníkov je vhodným miestom tenisová hala. Túto vieme upraviť tak, aby vyhovovala požiadavkám organizátora zodpovedala kritériám pre veľké prezentačné akcie. Blízkosť Lobby baru poskytuje účastníkom možnosť vhodného občerstvenia počas prestávok.

Pri veľkých firemných akciách poskytuje SPOLCENTRUM ozaj široké možnosti. Ak má firemná akcia spoločenský charakter ( výročie založenia firmy, spoločenská akcia pre klientov a pod. ) je k dispozícii tanečná sála.

V prípade organizácie veľkých firemných akcií pre zamestnancov môže si organizátor objednať cele Relax centrum na 4. poschodí, zároveň tenisovú halu, ale aj tanečnú sálu na večernú diskotéku, alebo tanečnú zábavu so živou hudbou. Ubytovanie v apartmánoch za prijateľné ceny a široký výber jedál, prípadne podávanie špecialít formou švédskych stolov sú zárukou, že na firemnú akciu v SPOLCENTRE budú všetci účastníci radi spomínať.

V SPOLCENTRE vieme zabezpečiť konferencie akéhokoľvek rozsahu, so zabezpečením videoprojekcie a simultánnych prekladov. Priebežné poskytovanie občerstvenia, jedálny lístok dohodnutý s organizátorom konferencie sú samozrejmosťou. Ubytovanie v apartmánoch za prijateľné ceny s možnosťou poskytnutia zľavy pre každého. Ako bonus vieme poskytnúť všetkým účastníkom konferencie návštevu Relax centra úplne zdarma.

Tanečná sála
na 1. poschodí SPOLCENTRA s kapacitou až 150 ľudí spĺňa všetky kritéria pre usporiadanie akýchkoľvek spoločenských akcií. Veľký tanečný parket s perfektným osvetlením a ozvučením dodáva každej tanečnej zábave tú pravú atmosféru. Malé pódium môže byť miestom pre živú hudbu, ale aj vrchstolom pri svadbách, alebo profesorským stolom pri stužkových.
Modernou stenou z drevených panelov je parket oddelený od masívneho barového pultu. Hostia sediaci na vysokých barových stoličkách si tu pri konzumácii nápojov môžu zlepšiť náladu a konečne vyprázdniť plné peňaženky. Pri tanečnej sále je aj tzv. prípravná miestnosť, ktorú majú k dispozícii usporiadatelia príslušnej spoločenskej akcie.
Veľkou výhodou tanečnej sály je spojenie s vedľajšou miestnosťou, z ktorej sa distribuuje jedlo pre hostí. Táto je s kuchyňou spojená okrúhlym schodišťom a nákladným výťahom určeným len na prevoz jedla. Pri servírovaní tak hostia majú vždy istotu, že ich na stôl dostanú teplé a v požadovanej kvalite.


Tešíme sa na Vašu návštevu!


 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012