---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Villa ELENA
Tatranská ulica č.197/96
053 11 Smižany
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Smižany
Hory: Slovenský raj
Lokalita: Spiš

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 11.62 / lôžko 
Ceny v lete
11,62 € / osoba / noc
 
Ceny v zime
 
11,62 € / osoba / noc


MIMOSEZÓNA:
- ceny dohodou

 
Zľavy
- deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA
- deťom do 10 rokov a pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy

- pri obsadení celého objektu poskytujeme výrazné zľavy!
 
 
Stravovanie
- individuálne, s možnosťou varenia
- možnosť doobjednania stravy (raňajok, polpenzie)
 
Služby
informácie otvorené ohnisko parkovisko pošta satelit sprcha turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC záhrada kuchynka
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 19 lôžok
Usporiadanie:
2x APP 1/4+1 prístelka, 1x APP 1/2+1
1x 1/3 izba
 
Vybavenie

VILLA ELENA sa nachádza v obci Smižany, Vstupnej brány do Národného parku Slovenský raj. Ubytovanie sa nachádza v záhrade rodinného domu v centre obce Smižany, v blízkosti národného parku Slovenský raj.
Vo ville je možnosť celoročného ubytovania.


POPIS OBJEKTU:

- jeden samostatný apartmán s balkónom, FTV, posedením, vybavenou kuchynkou (elektrický varič, chladnička , mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4+1)
- druhý samostatný apartmán s balkónom, krbom, FTV, posedením, vybavenou kuchynkou (elektrický varič, chladnička , mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, rohová vaňa, WC) (1/4+1)
- ďalší samostatný apartmán, FTV, posedením, vybavenou kuchynkou (elektrický varič, chladnička , mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/2+1)
- dve samostatné izby s balkónom, FTV, posedením a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (2/3)
- veľká presklená spoločenská miestnosť s východom na terasu, krbom s grilom, posedením a vybavenou kuchynskou časťou (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica)

- terasa s oddychovými lehátkami, posedením a grilom
- miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
- záhradné posedenie a gril
- veľká trávnatá plocha vhodná na športové hry
- možnosť stravovania formou raňajok a polopenzie
- bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
- ústredné kúrenie
- celoročná prevádzka


Objekt poskytuje tiché a kľudné ubytovanie a je vhodné pre rodiny s deťmi.
Ubytovaným hosťom radi ponúkneme bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia, prípadne i zabezpečíme dopravu za poplatok.


Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Z našej villy môžete podnikať celodenné výlety do širšieho okolia (Slovenský raj, Levoča, Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Pieniny, Spišský hrad, Plejsy, Chrám sv.Jakuba v Levoči).

V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú obce s historickými pamiatkami (Spišská Nová Ves, Markušovce, Spišský Štvrtok) a turistické strediská (Čingov, Kláštorisko, Podlesok, Dedinky).


TURISTIKA

Slovenský raj je rozmanitým prírodným útvarom, ktorý poskytuje možnosti pre turistiku všetkých kategórií, od nenáročnej prechádzky z Čingova na Tomašovský výhľad až po 15 a viac kilometrov dlhé trasy kaňonmi popri rieke Hornád. Toto územie, po ktorom Vás prevedie, prechádza v úzkej doline lemovanej 150 m vysokými zrazmi a miestami len niekoľko metrov vzdialenými brehmi. Mostíky, stúpačky, rebríky a reťaze Vám pomôžu prekonať vyše štvorhodinovú cestu v nebezpečnom zajatí skál, lesov a vôd prekrásnych dolín Slovenského raja.

Väčšina roklín Slovenského raja sa vyznačuje dlhými nástupmi k atraktívnym vodopádom a rebríkom. S touto nevýhodou sa nestretnete v Zejmarskej rokline. Z Mlyniek -Bielych vôd, kde zaparkujete svoje auto, sa o pár minút dostanete do prekrásnej rokliny k vodopádom kpt.Nálepku a po hodinovom očarení v zajatí skál vystúpite na planinu Geravy.

Vraciate sa unavení a spotení z túry. Palcmanská Maša pri Dedinkách je najideálnejšie miesto Vášho odpočinku. Kúpanie, člnkovanie, jazda vo dvojici na vodných bicykloch, windsurfing, rybolov. Možnosti stanovania, campingu, turistiky, cykloturistiky, v zime lyžovania na bežkach, vleky na zjazdové lyžovanie. To všetko nájdete pri 85 ha vodnej ploche v južnej časti Národného parku Slovenský raj. Ochladiť sa môžte aj v Dobšinskej ľadovej jaskyni.


ZIMNÉ AKTIVITY

Slovenský raj je krásny v každom čase. Je ideálnym miestom i pre zimné športy, lebo planiny poskytujú nepreberné množstvo upravených bežeckých lyžiarskych tratí. Skutočným eldorádom zjazdového lyžovania je zimné lyžiarske stredisko Mlynky. Na severných svahoch Kruhovej, kde sa od skorej zimy do neskorej jari drží sneh, je možnosť vybrať si z piatich rôzne dlhých i náročných zjazdoviek. Vleky Vás vyvezú na vrchol Kruhovej a odtiaľ Vám zostáva iba želať: Šťastnú jazdu.


HISTÓRIA A KULTÚRA

Históriu Spiša zachytáva národopisné múzeum,.Vdýchnuť atmosféru života v minulosti môžte na folklórnych slávnostiach.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012