---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión LIPA
Kozmálovská cesta - Zimný štadión 153
935 21 Tlmače
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Štiavnické vrchy
Hory: Štiavnické vrchy
Lokalita: Tekov

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 14.75 / lôžko 
Ceny v lete
1/2 izba (2 osoby) = 29,50 € / noc
1/2 izba (1 osoba) = 27 € / noc
apartmán = 63 € / noc

- možnosť doobjednania raňajok (5 € / os.)
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Zľavy
- dohodou

- našim ubytovaným hosťom (na tri a viacej nocí) ponúkame poukážku
na dve hodiny bowlingu ZDARMA v meste Levice
 
 
Stravovanie
- individuálne, s možnosťou doobjednanania raňajok
- stravovanie v reštaurácii penziónu (celodenné)
 
Služby
bar informácie internet kaviareň pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia satelit sprcha taxi telefón televízor vináreň WC zákaz fajčiť kongresové služby salónik
Hovoríme:
anglicky, maďarsky
Kapacita vrátane prístelkov: 98 lôžok
Usporiadanie:
42x 1/2 izba
3x apartmán
2x rodinná izba
 
Vybavenie

Penzión LIPA *** sa nachádza na sútoku Hrona, Slovenskej brány a na úpätí malebných Štiavnických vrchov. Hory, lúky, chlebodarné polia, rybolovné vody, romantické zákutia Hrona upokojujúce dušu, osviežujúce telo, to je to miesto kde Vás pozývame. V našom penzióne neponúkame len ubytovanie na slušnej úrovni, ale disponujeme aj veľmi kvalitnou kuchyňou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Naša reštaurácia ponúka tradičné slovenské jedlá, špeciality z rýb, hydiny, diviny a mnoho ďalších špecialít. K našim jedlám Vám odporúčame ochutnať dobré vína, ktoré ukrýva naša pivnica. Pri ochutnávaní našich jedál a nápojov Vám prajeme dobrú chuť.


UBYTOVANIE

Ponúkame Vám 47 izieb, zariadených úplne novým nábytkom. V izbách sa nenachádzajú žiadne zbytočnosti, ktoré by narúšali zdravý a spokojný spánok. Nájdete v nich všetko dôležité, čo potrebujete pre svoju služobnú cestu alebo len pre obyčajné prenocovanie. Nezabudli sme dokonca ani na našich najmenších a v prípade potreby máme k dispozícií aj detskú postieľku. Zaujímavosťou je, že izby sa zariaďovali podľa starého architektonického ázijského umenia Feng shui.

V penzióne sa nachádza 42 dvoj-lôžkových izieb, 3 apartmány a 2 rodinné izby.


STRAVOVANIE


Reštaurácia LIPA
Súčasťou penziónu je reštaurácia, ktorá ponúka svojim zákazníkom spojenie tradičnej kuchyne s modernou prípravou jedál. Všetky suroviny sú starostlivo vyberané od renomovaných a spoľahlivých dodávateľov, čo zaručuje kulinársky zážitok pri každom jedle objednanom v našej reštaurácii. Celá reštaurácia je nefajčiarska.
Pre ubytovaných hostí ponúkame raňajkové menu v podobe švédskych stolov, obedné menu a v prípade záujmu aj večeru. Samozrejmosťou v celej reštaurácií je pripojenie k Wi-Fi internetu. Vynikajúce a bohaté jedlo, dobré víno, kvalitný aperitív, prípadne lahodná káva, milý personál, to je len časť dôvodov, prečo sme presvedčení, že z Reštaurácie Lipa budete odchádzať s úsmevom.

Z našej ponuky si iste vyberie každý. Ponúkame jedlá z hydinového mäsa, bravčového, hovädzieho, rybacieho a diviny. Samozrejmosťou je aj výber cestovín, múčnikov, šalátových tanierov a syrových pochúťok. K tomu všetkému si môžete vybrať bohatý výber príloh a omáčok. Ako sa hovorí: "Je lepšie raz ochutnať ako sto krát o tom čítať".

***
Pre ubytovaných ponúkame raňajky vo forme švédskych stolov. Raňajky sú podávané od 7.30 - 10.00.
V čase od 11.00 - 13.30 ponúkame obedné menu za zvýhodnenú cenu. Vybrať si môžete z troch hotových jedál, ku ktorým je podávaná polievka a dezert.
Večeru si máte možnosť objednať z jedálneho lístka v reštaurácii, ktorá je otvorená do 22.00. V prípade záujmu väčšieho počtu, Vám radi pripravíme večeru za zvýhodnenú cenu.

***
Ku každej dobrej reštaurácii patrí aj široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov. V ponuke máme od aperitívov až po koňaky a pivo takmer všetko. Pre všetkých fajnšmekrov skrýva naša pivnica tie najlepšie vína. Od domácich Chateau Topolčianky, Janouška a Pavelku až po výber zahraničných vín.
Káva po jedle sa stane pre Vás vďaka jej kvalite a lahodnej chuti rituálom.


Salónik
Salónik je elegantný priestor, ktorý ponúka ubytovaným kľud, možnosť prečítať si v tichosti noviny, vypiť si dobrú kávu, alebo len tak sa odreagovať od okolitého sveta. Pre firmy, ktoré sa rady školia, môže poslúžiť aj ako konferenčná miestnosť, s kapacitou do 45 miest v závislosti od spôsobu sedenia a charakteru akcie. V prípade školení alebo konferencie, je miestnosť vybavená projektorom, kvalitným ozvučením a pripojením k internetu cez Wi-Fi. Počas prestávok máte možnosť využiť slnečnú terasu alebo reštauráciu, ktorá priamo susedí so salónikom.


SLUŽBY


Každému, kto je pohybovo založený, ponúkame počas letných dní bicykle. Nie je nič krajšie, ako spoznávanie okolia pomocou vlastných síl.

V tesnej blízkosti penzióna sa nachádzajú tenisové kurty, futbalový štadión a dokonca aj motokrosová dráha.

Taktiež spolupracujeme a ponúkame za zvýhodnené ceny všetky hlavné služby, ktoré mestečko Tlmače ponúka. Je to hlavne krytá plaváreň a posilňovňa. Asi 150 metrov od penziónu tečie rieka Hron, ktorá ponúka nie len krásny pohľad na jej vody, ale je vychýrená aj svojou schopnosťou uspokojiť všetkých, ktorí majú záľubu v splavovaní riek.

Ubytovaným na tri a viacej nocí ponúkame poukážku na dve hodiny bowlingu zdarma. Bowling sa nachádza v neďalekom okresnom meste Levice. Bowling sa nachádza v komplexe, kde Vás zábava určite neobíde. Nachádza sa tu aj reštaurácia s cocktailovým barom a diskotéka.


Náš Penzión Lipa spĺňa všetky podmienky pre kategóriu troch hviezdičiek - veríme, že sa Vám u nás bude páčiť!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Tipy na výlety v okolí:

Skalné obydlia v BRHLOVCIACH  

Bátovce - vodná nádrž  

Starý Tekov - bažantnica, konajú sa tu tradičné folklórne slávnosti  
Nový Tekov - agroturistické centrum - ranč s možnosťou ubytovania, country bály, jazdecká škola, dostihy  

Santovka - termálne kúpalisko  
Podhájska - ďalekoznáme termálne kúpalisko  

Sebechleby - vinohradnícke domčeky (hajlochy), ochutnávka vín, múzeum - skanzen  
Topoľčianky -
zámok

 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012