---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión ČACHOVO
Selčianska dolina 10
976 11 Selce
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Selčianska dolina
Hory: Nízke Tatry
Lokalita: Horehronie

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 13.50 / lôžko 
Ceny v lete
Obdobie od apríla do novembra:
1/2 izba = 27 € / noc s raňajkami
1/4 izba = 47 € / noc s raňajkami
1/2+2 apartmán = 42 € / noc s raňajkami

 
Ceny v zime
 
Obdobie od decembra do marca:
1/2 izba = 31,87 € / noc - bez stravy
1/4 izba = 59,75 € / noc - bez stravy
1/2+2 apartmán = 54,77 € / noc - bez stravy

 
Zľavy
Dohodou

Lyžujte lacnejšie!

PENZIÓN Čachovo pripravil pre ubytovaných hostí možnosť lacnejšieho lyžovania. Pre naších hosti vystavíme "UBYTOVACÍ PREUKAZ", za ktorý budete mať zvýhodnené ceny lyžiarskych lístkov.


 
 
Stravovanie
- raňajky (počas leta)
- bez stravy (v zimnom období) - na požiadanie možnosť zabezpečenia raňajok
- stravovanie v jedálni penziónu
 
Platobné karty
žiadne 
Služby
bar camping informácie internet kryté parkovisko lyžiarska lanovka otvorené ohnisko parkovisko reštaurácia satelit sprcha táborisko taxi telefón turistická trasa televízor lyžiarsky vlek WC záhrada zákaz fajčiť zmenáreň zvieratá kongresové služby kuchynka tenis wellness sauna
Hovoríme:
anglicky, poľsky, rusky
Kapacita vrátane prístelkov: 56 lôžok
Usporiadanie:
12x 1/2 izba
4x 1/4 izba (oddelené miestnosti)
4x 1/2 apartmány s 2 prístelkami
 
Vybavenie

Penziń ČACHOVO **
sa nachádza v prostredí Selčianskej doliny na úpätí pohoria Nízke Tatry pri obci Selce. Penzión je v celoročnej prevádzke. Od Banskej Bystrice je vzdialený iba 5 km. K penziónu vedie udržiavaná asfaltová cesta a ak máte záujem využiť verejnú dopravu, tak vzdialenosť k autobusovému spojeniu je približne 3 km.

Penzión je situovaný v prostredí, ktoré ponúka dokonalý oddych v každom ročnom období. Počas zimnej a letnej turistickej sezóny je vhodným miestom na prežitie aktívnej dovolenky.UBYTOVANIE

Ubytovaciu kapacitu tvorí 12x dvojlôžkových izieb, 4x štvorlôžkové oddelené izby a 4x dvojlôžkové apartmány s dvoma prístelkami. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie s WC, sprchovým kútom a umývadlom. TV v izbe je na požiadanie. 

Na príjemné posedenie slúži jedáleň s vlastnou kuchyňou, denný bar s kozubom, salónik pre 30 ľudí s vybavením pre školenia a malé oslavy. V exteriéri nájdete bufet na rýchle občerstvenie pre lyžiarov a v lete môžete využit altánky s grilom alebo letnú terasu s prekrásnym výhladom. 

Po aktívne prežitom dni urcite oceníte relaxačno oddychovú časť s leňošením v hydromasážnom bazéniku, masáže parného boxu prípadne oddych vo fínskej saune. K dispozícii sú aj posilňovacie stroje.


Príďte si k nám oddychnuť a načerpať novej energie - tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

LETO


V lete môžete v nádhernej prírode spoznať množstvo turistických alebo cyklistických trás. V areáli sú k dispozícii tenisové kurty, volejbalové ihrisko, minifutbal, ako aj posedenie v altánku pri grile.

Neďaleko Banskej Bystrice (približne 20 km smerom na Zvolen) sa nachádza areál termálneho kúpaliska Kováčová s prírodnou liečivou vodou. Kováčová má vybudované štyri bazény: plavecký 50m, 26´C, neplavecký 28´C, detský 33´C, sedací 38´C.  Priamo v Banskej Bystrici je v prevádzke obľúbené plážové kúpalisko so štyrmi bazénmi a jazierkom, na ktorom sa dá člnkovať.

Atraktívne športové vyžitie ponúka golfové 18-jamkové ihrisko v oblasti Tále (približne 40km od Banskej Bystrice smerom na Brezno).

Krásy Starých hôr a Kremnických vrchov tiahnúcich sa juhozápadne okolo Banskej Bystrice a scenéria Nízkych Tatier poskytuje celoročné športové a lákavé turistické možnosti aj pre náročných návštevníkov.

Nezabudnuteľné zážitky sa núkajú milovníkom jaskýň. Jaskyňa mŕtvych netopierov v Ďumbierskom vysokohorskom masíve, Bystrianska jaskyňa a Harmanecká jaskyňa patria medzi najvyhľadávanejšie v blízkom okolí. 


ZIMA

Upravované lyžiarske trate sa nachádzajú v približne 30m vzdialenosti od chaty. Lyžiarske trasy zodpovedajú štandartným a samozrejme bezpečnostným kritériám, ktoré uspokojujú aj náročných lyžiarov, ako aj rodiny s deťmi a začiatočníkov. V prevádzke je lyžiarsky vlek tzv. kotva, dĺžka trate je 940m. Menej nároční lyžiari môžu využiť ďalšiu trať, ktorá má dĺžku 550m. K dispozícii je taktiež vlek tatrapoma, ktorý má dĺžku 400m. Úplným začiatočníkom a deťom ponúkame detský lanový vlek, ktorý je priamo pri chate.

Lyžiarske trate sú v prípade potreby umelo zasnežované. Veľmi obľúbené je aj večerné lyžovanie, ktoré sa spravidla organizuje štyrikrát do týždňa. V areáli klienti samozrejme nájdu SKI servis, požičovňu lyží a saní. Pre tých, ktorí obľubujú bežky, sú pripravené bežecké trate.

 
 
Posledná aktualizácia dát: 17.10.2012