---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión BARBORKA
Pod bránou 4
058 01 Poprad - Spišská Sobota
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Smokovce
Hory: Vysoké Tatry
Lokalita: Vysoké Tatry

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zv?tšit mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 20.00 / lôžko 
Ceny v lete
1/2 izba = 40 € / noc s raňajkami
 
Ceny v zime
 
- ceny sú platné celoročne
 
Stravovanie
- raňajky
- stravovanie v reštaurácii penziónu
 
Služby
informácie letisko otvorené ohnisko pamätihodnosti parkovisko pošta reštaurácia sprcha televízor WC záhrada
Hovoríme:
anglicky
Kapacita vrátane prístelkov: 14 lôžok
Usporiadanie:
2x 1/2 izba
2x 1/3 izba
1x 1/4 izba
 
Vybavenie

Penzión BARBORKA
, ktorý sa nachádza na predmestí Popradu v Spišskej Sobote, Vás pozýva do svojich originálne zariadených priestorov. Barborka na Vás dýchne nezabudnuteľnou atmosférou domácej pohody a komfortu.

Barborka ponúka 5 izieb (dve dvojlôžkové, dve trojlôžkové a jednu štvorlôžkovú). Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, WC, TV a rádioprijímačom.

Interiér Barborky Vás určite zaujme. Posedieť si môžete pri krbe, alebo v reštauračnej miestnosti, kde si môžete pochutnať na chutných špecialitách a čapovanom pive.

K penziónu patrí terasová záhrada s ohniskom a sedením. Môžete tu prežiť romantické chvíle na čerstvom vzduchu.
Vaše auto bude parkovať v bezpečí našej záhrady. Parkovanie je zadarmo. 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 
Popis okolia a zaujímavých miest

Mesto Poprad a jeho okolie poskytuje každému návštevníkovi jedinečnú príležitosť  pri objavovaní prírodných, historických a kultúrnych vzácností.

Keď sa vyberiete na  ktorúkoľvek svetovú stranu od Popradu,  svoje brány Vám budú otvárať národné parky: na severe Tatranský národný park, pýcha celého Slovenska a zároveň jedinečné klimatické kúpele, na juhozápade Národný park Nízke Tatry so svojou majestátnou Kráľovou hoľou, na juhu Národný Park Slovenský raj so svojimi vápencovými bralami a úchvatnými roklinami a tiesňavami a na severovýchode Pieninský národný park s neodmysliteľnou riekou Dunajec. Práve vodstvo upozorňuje nadšencov prírody na ďalšiu zaujímavosť regiónu -  Európske rozvodie, ktoré prechádza Kozími chrbtami. Rieky prameniace v okolí Popradu odvádzajú svoje vody do Čierneho mora, napr. rieka Hornád, resp. do Baltského mora rieka Poprad.


„Genius loci“ mesta Poprad a jeho okolia   prezentujú diela ľudských rúk, ktoré sú zhmotnené v prekrásnych spišských mestách, z ktorých vynikajú najmä. kráľovské mestá:
* Kežmarok so svojim mestským hradom a dreveným artikulárnym kostolom z 18. storočia,
* Levoča so svojím Kostolom sv. Jakuba a najväčším neskorogotickým oltárom z dielne Majstra Pavla z Levoče, ktoré sú zároveň aj pamiatkovými rezerváciami.
* medzi ďalšie skvosty Spiša patria pamiatky zapísané do Zoznamu svetových prírodných a kultúrnych pamiatok UNESCO,  ako napr. gotický Spišský hrad, najväčší v strednej Európe, Spišská kapitula a Žehra so svojím okolím. * ľudovú architektúru môžu návštevníci okolia Popradu obdivovať v pamiatkových rezerváciách ľudovej architektúry v Osturni či v Ždiari.

Región je bohatý aj na prírodné žriedla a pramene termálnych a minerálnych vôd, pri ktorých vznikli dnes známe kúpele: Ružbachy, Staroľubovnianske kúpele, resp. aquaparky vo Vrbove a v Poprade


AQUACITY POPRAD -
pre návštevníkov  ponúkame až 13 bazénov, vírivky, 11 inhalačných miestností a sáun, relaxačné priestory a sanárium v nádherne vybavenom wellness centre Vitálny svet.


 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012