---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Penzión LIMBA
Demänovská dolina
032 51 Demänovská dolina
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Jasná
Hory: Nízke Tatry
Lokalita: Liptov

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 17.00 / lôžko 
Ceny v lete
Cena os. / raňajky = 5,- € / 150,63 Sk, pes: 7,- € / 210,88 Sk
V cene nie je zahrnutá KTX 1,- € / 30,13 Sk osoba / noc
 
Ceny v zime
 

 
Zľavy
Deti do 6 rokov bez nároku na lôžko sú bezplatne.
Deti do 12 rokov na pevnom lôžku v sprievode dospelej osoby majú obe 25% zľavu.

30 % zľava do Thermal Parku Bešeňová + 10 % zľava na vstup do Aquaparku Tatralandia + 10% zľava na vstup do Tarzánie.

 
 
Stravovanie

 
Platobné karty
Visa EC Mastercard 
Služby
Hovoríme:
anglicky, nemecky, poľsky, rusky
Kapacita vrátane prístelkov: 40 lôžok
Usporiadanie:

 
Vybavenie
Služby penziónu LIMBA:

- šípky
- masáže
- informácie a zabezpečenie všetkých atrakcií
- AQUA a SKI bus 14x denne zdarma
- Zmenáreň
- internet
- predaj suvenírov a nápojov na recepcii
- pranie prádla pre obchodných cestujúcich
- platba kartou
- cenník SKIPASSu

Ubytovanie v Jasnej penzión Limba Nízke Tatry:

Penzión Limba sa nachádza v prekrásnom prostredí areálu Jasná Nízke Tatry. Hneď pri vstupe do Demänovskej doliny. Je to ideálne miesto pre lyžovačku, vysokohorskú turistiku, kúpanie, rodinnú dovolenku s malými deťmi. V zime ponúkame deťom klzisko a korčule. Pre dospelých v lete možnosť prípravy jedla na dvoch vonkajších griloch.

Svojim hosťom ponúka ubytovanie v dvoj - alebo trojposteľových izbách. s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, rádiom, telefónom a satelitnou televíziou.
Izby sú rôznej veľkosti, sú účelne a útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja. Podkrovné izby sú najmenšie a využívajú sa ako jednoposteľové izby predovšetkým pre obchodných cestujúcich. Izby sú orientované k ceste s výhľadom na les.
Nakoľko je penzión Limba zariadením kde vládne rodinná atmosféra detský zákazník je u nás vítaný. Pre rodiny s deťmi máme k dispozícii tzv. prepojené izby. Každá má svoje sociálne zariadenie, sprchu, WC, rádio a TV. Jedna z izieb je vybavená manželským lôžkom pre rodičov a druhá má 2 oddelené lôžka pre deti. Medzi izbami sa nachádzajú prepojovacie dvere.

Izby sú umiestnené v troch samostatných dvojposchodových domoch s raňajkovou jedálňou s krbom a malým denným barom s letnou terasou.
Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne.
Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu.
Tí starší si môžu zahrať streetball, stolný tenis, volejbal, bedminton. Za poplatok si môžete požičať bicykel alebo relaxovať v saune s masážnym bazénom whirpool. Ponúkame raňajky formou bohatého švédskeho stola. K penziónu patria dve bezplatné uzamykateľné parkoviská. Prevádzka penziónu je celoročná.

ovoľujeme si Vás upozorniť na nové priestory v penzione Limba - Demänovská dolina.
V decembri 2006 sme rozšírili priestory o vstupnú halu s krbom, denným barom a spoločenskou časťou, ktorá slúži ako spoločenský priestor a konferenčná hala s možnosťou pripojenie audiovizuálnej techniky na poriadanie školení pre kolektívy. Fotografie vstupnej haly nájdete vo fotogalériiPenzión Limba sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier na vstupe do Demänovskej doliny. Je to ideálne miesto pre lyžovačkuvysokohorskú turistiku, kúpanie, rodinnú dovolenku s malými deťmi. V zime ponúkame deťom klzisko a korčule, v lete možnosť prípravy jedla na dvoch vonkajších griloch.
Pre maličké deti je k dispozícii bezplatne detská postieľka a stolička do jedálne.
Deťom je prispôsobené aj okolie penziónu. Nájdu tu preliezky, pieskovisko, hojdačky, detský kútik s hračkami či tiché horské prostredie pre popoludňajší spánok na čerstvom vzduchu.
Tí starší si môžu zahrať streetbal, stolný tenis,voleyball,bedgminton. Za poplatok si môžete požičať bicykel.
Ponúkame raňajky formou bohatého švédskeho stola.
K penziónu patria dve bezplatné uzamykateľné parkoviská. Prevádzka penziónu je celoročná.

Školenia-Penzión Limba-Skolenia Školenia-Penzión Limba-Skolenia Školenia-Penzión Limba-Skolenia
Okrem športového vyžitia a oddychu v tichom horskom prostredí ponúka penzión Limba možnosť usporiadania školení, seminárov a pracovných stretnutí. K dispozícii sú útulné spoločenské miestnosti s krbom v dvoch samostatných domoch po 25 miest s potrebným technickým zariadení (flipchart, TV, video). Počas školení Vám radi pripravíme občerstvenie formou studeného alebo teplého bufetu z grilu, teplé a studené nápoje.
Po ukončení pracovnej činnosti Vám ponúkame príjemné prostredie denného baru s krbom, možnosť oddýchnuť si v saune s masážnym bazénom whirpool, využiť služby maséra alebo si ugrilovať chutnú večeru na dvoch otvorených griloch.
Pri skupinách nad 20 osôb je 21 osoba zdarma.
 
Popis okolia a zaujímavých miest
Náš región Liptov poskytuje nepreberné množstvo lyžiarskych terénov a stredísk pre všetky kategórie lyžiarov. Okrem zjazdoviek na lyžovanie nájdete v tomto regióne množstvo bežeckých tratí, skialpinistické terény, lyžiarske škôlky, požičovne lyží a servis, školy snowbordingu s U- rampou. Mnohé lyžiarske strediská sú v prípade nepriaznivého počasia umelo zasnežované a ponúkajú možnosť lyžovania aj vo večerných hodinách.

Demänovská dolina - JASNÁ
Jasná patrí k najväčším a najobľúbenejším lyžiarskym strediskám. Penzión Limba sa nachádza len 6 km od strediska Jasná. Jasná Nízke Tatry ponúka vynikajúce terény pre zjazdové lyžovanie, U-rampu pre snowbording, bežecké trate a uspokojí aj priaznivcov skialpinizmu. Jasná pozostáva z 2 hlavných lyžiarskych stredísk: Chopok sever - strediská Záhradky, Jasná, Otupné a Chopok juh – Srdiečko, Kosodrevina. V stredisku Jasná Nízke Tatry nájdete 28 km zjazdoviek. Z toho 11 km umelo zasnežovaných a 1,5 km umelo osvetlených. Lyžiarom je k dispozícii šesťsedačková lanovka, 3 štvorsedačky, 1 dvojsedačka,1 kabínková lanovka a 16 lyžiarskych vlekov. Stredisko má lyžiarsku školu, skiservisy, lyžiarsku škôlku pre najmenších, školu snowbordingu. Bežecké trate sú vytvorené na Lúčkach a v okolí Vrbického plesa. Prístup je možný autom aj autobusom.
Poradíme Vám
> Najobľúbenejšia nová šesťsedačka a zjazdovka „FISKA“ sa nachádzajú v stredisku Záhradky.
> V stredisku Jasná Nízke Tatry sa konalo niekoľko svetových pohárov FIS v alpskom lyžovaní. Doteraz sa hovorí o najväčšom náskoku víťaza pred ostatnými súťažiacimi v obrovskom slalome, ktorý predviedol Ingemar Stenmark práve v stredisku Jasná Nízke Tatry.
> Snowboarding má v stredisku Jasná Nízke Tatry zelenú! Pre snowboardistov sú pripravené trate a hlavne sedačky.
 
First / Last minute:
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012