---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Chata Čučoriedka
Dedovka 9
023 01 Oščadnica
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Veľká Rača
Hory: Kysuce
Lokalita: Kysuce

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám


Zvä?ši? mapu
 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 29.00 / lôžko 
Stravovanie
Raňajky - švédske stoly (od 07.30 do 10.00 hod.)
Obed - polievka, hlavné jedlo, pečivo, pitie (od 12.00 do 14.00 hod.)
Večera - predjedlo, polievka a hlavné jedlo, šalátový bufet (od 17.00 hod. do 19.00 ).
Naša chata sa môže pochváliť výbornou kuchyňou s veľkým výberom chutných jedál a nápojov. Ubytovaní hostia si u nás môžu vybrať medzi p o l p e n z i o u  a  plnou penziou.

V útulnej REŠTAURÁCII s krbom (s kapacitou 150 miest) môžu naši hostia ochutnať tradičné jedlá slovenskej a zahraničnej kuchyne.
Možnosť príjemného a pohodlného posedenia v čase mimo otváracích hodín reštaurácie Vám ponúkne naša KAVIAREŇ s kapacitou 50 miest.
 
Služby
internet kaviareň parkovisko reštaurácia sprcha telefón televízor lyžiarsky vlek WC záhrada zákaz fajčiť
Hovoríme:
anglicky, nemecky, poľsky
Kapacita vrátane prístelkov: 142 lôžok
Usporiadanie:
* 5x 2-lôžkových izieb * 11x 3-lôžkových izieb * 21x 4-lôžkových izieb * 3x 5-lôžkových izieb.
 
Vybavenie
Vybavenie izby: WC, sprcha, TV, telefon, trezor.
Ostatné služby: Relaxačné centrum (Sauna, para, vírivá vaňa), Fitness centrum, Biliard, stolný tenis, Internet (WIFI pripojenie).


Chata Čučoriedka je nefajčiarska.

 
Popis okolia a zaujímavých miest
Prostredie, v ktorom sa chata nachádza vytvára vhodné podmienky na rekreáciu počas celého roka. Na svoje si tu prídu hlavne milovníci turistiky a bieleho športu, od začiatočníkov až po tých najnáročnejších. bobová dráha - ALPINCOASTER - Lanový park - MONKEY WAY - Detský lanový park - SMALL MONKEY WAY - Trampolíny X-JUMP - Trampolíny - SLIDE WORLD - Štvorkolky - Letný snowboard - MOUNTAIN BOARD - Kolobežka - MONSTER - Trojkolka - STANLEY RIDER - Zjazdy na Bicykli
Vrchy Kysuckých Beskýd sú ako stvorené na letnú turistiku, vhodnú pre rodiny s deťmi.  Prírodovedno - ochranársky náučný chodník, ktorý vedie na vrchol Veľkej Rače patrí medzi stredne náročné. Jeho začiatok je v Dedovke nad parkoviskom. Chodník pozostáva zo šiestich zastávok, ktoré sú vytýčené informačnými panelmi so stručnou informáciou o tomto vzácnom prírodnom území. Prevýšenie náučného chodníka je 660 m a cesta trvá približne 4 hodiny. - Celá dĺžka chodníka je lemovaná zmiešaným lesom. Po ceste uvidíte pôvodné osadové osídlenie a narazíte na zaujímavú a ojedinelú geologickú ukážku na území Kysúc - skalnú dieru. Z rozhľadne na vrchole Veľkej Rače dovidíte za jasného počasia na hrebene Malej Fatry aj Vysokých Tatier. 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012