---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Hotel Kaskády
Letecká 12
962 11 Sliač
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: ubytovanislovakia@gmail.com
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Kúpele Sliač
Hory: Kremnické vrchy
Lokalita: Horehronie

Obrázok nie je

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 69.00 / lôžko 
Ceny v lete
 
Stravovanie
 Reštaurácia:
Výborná klasická kuchyňa zosúladená s najnovšími poznatkami v oblasti gastronómie. Pre klientov, ktorí milujú slovenské špeciality je pripravená Slovenská koliba hneď vedľa hotela s možnosťou organizovania menších spoločenských akcií. Milovníci dobrého vína si môžu vybrať zo širokej ponuky slovenských a zahraničných archívnych vín podľa želania. V hoteli sa nachádza aj Aquabar, kde sa hostia môžu občerstviť nealkoholickými alebo alkoholickými miešanými nápojmi.
 Koliba:
Pre milovníkov slovenských jedál a špecialít pripravovaných na grile je k dispozícii Koliba s kapacitou 45 miest. Koliba je otvorená denne od 11:00 do 22:00 Každý piatok od 18:00 do 22:00 živá ľudová hudba na Kolibe.
 Lobby bar:
Na príjemné posedenie pri dobrej káve, čaji alebo miešaných nápojoch Vás pozývame do hotelovej kaviarne. 
Služby
bar bazén, kúpalisko bezbariérové internet kaviareň letisko parkovisko požičovňa bicyklov reštaurácia satelit sprcha telefón trezor televízor výťah vináreň lyžiarsky vlek WC zmenáreň fitness kongresové služby salónik tenis wellness
Hovoríme:
anglicky, nemecky, rusky
Kapacita vrátane prístelkov: 164 lôžok
Usporiadanie:
22/1, 58/2, 2 apartmány Štandard, 8 apartmánov Klasik a 3 apartmány De Luxe
 
Vybavenie
   Kongresové a wellness centrum Kaskády vyrástlo na úpätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica. Oblasť je známa a intenzívne využívaná najmä pre liečivé účinky tu vyvierajúcich prameňov, ktoré plnia aj termálne bazény rehabilitačno-relaxačného centra Kaskády.
   Nemusíte byť pacientom, aby ste mohli pocítiť ich blahodarný účinok na Vašom organizme.
   Ubytovanie Kapacita hotela je 164 lôžok v 93 moderne zariadených izbách. K dispozícii je 22 jednolôžkových izieb, 58 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Štandard, 8 apartmánov Klasik a 3 apartmány De Luxe. Vo väčšine izieb sa nachádza balkón. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, sociálne zariadenie, televízor so satelitným príjmom, minibar, telefón, fén a trezor. Hotel poskytuje originálne ubytovanie aj pre najnáročnejších klientov v štýlových luxusných apartmánoch s nadštandardným vybavením. Hotelové izby sú nefajčiarske. Hotel poskytuje ubytovanie aj pre imobilných hostí. Kongres Veľká kongresová hala s kapacitou 200 miest je vybavená audiovizuálnou technikou. Menšie konferenčné miestnosti s kapacitou 10 - 30 ľudí sú vhodné na realizáciu školení, porád, firemných prezentácií a workshopov. Pre rokovania je k dispozícii aj Koliba so 40 miestami, ktorá sa nachádza pri hoteli. Pre operatívne porady ponúkame administratívne priestory s kapacitou 14 osôb. Príjemné prostredie pre menšie obchodné rokovania poskytuje Modrý salónik s kapacitou 8 osôb.
    Špeciálna ponuka:
- vnútorný bazén s termálnou vodou s teplotou 34 °C
- vonkajší bazén s termálnou vodou s teplotou 28 °C otvorený v letnej sezóne v závislosti od počasia
- sauny (aromatická parná, fínska, infrasauna)
- hydromasážne a vírivé vane (perličkové kúpele, hydromasáž so soláriom, magnetoterapia, škótske streky, vnútorná jakuzzi a vonkajšia v altánku)
-  masáže klasické, aromaterapeutické, exotické, špeciálne - masáž lávovými kameňmi, lymfodrenážna, baňkovanie špeciálne ošetrujúce zábaly – rašelina, medovo-mliečny zábal, zábal s morskou soľou Biodroga, zábaly proti celulitíde - relaxačná miestnosť - fitness Hostia ubytovaní v hoteli Kaskády majú v cene zahrnutý bezplatný vstup do hotelového bazéna na 2 hodiny denne, neobmedzený vstup do sauny a fitnes. Po masáži alebo procedúrach si môžete oddýchnuť v relaxačnej miestnosti a objednať si chutný bylinkový čaj. 
Popis okolia a zaujímavých miest

 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012