---
---
POCASIE
POCASIE
CESTOVANIE
www.ubytovanienaslovensku.cz
Cestovanie a poznavanie
Informácie o zariadení:

Apartmány Krahule
Dedicne SO 02 126
967 01 Krahule
 
Mobil: 0903/866 020, 0911/866 020, 0948/866 020
E-mail: info@ubytovanislovakia.sk
Web: www.ubytovanislovakia.sk
Rekreačná oblasť: Krahule
Hory: Kremnické vrchy

Fotogaléria

Fotografia

Poslať e-mail / Rezervácia / Voľný termín / Otázka ku službám

 
Ceny
Minimálna cena od:
€ 11.62 / lôžko 
Stravovanie
kuchynka 
Služby
bezbariérové internet kaviareň lyžiarska lanovka parkovisko požičovňa bicyklov satelit sprcha telefón televízor vináreň lyžiarsky vlek WC zákaz fajčiť zvieratá kuchynka
Hovoríme:
anglicky, poľsky, rusky
Kapacita vrátane prístelkov: 78 lôžok
Usporiadanie:
11/3 izbových apartmánov 1/2 izbový apartmán
 
Vybavenie
Apartmánový dom je situovaný v extraviláne horskej obce Krahule (6 km od mesta Kremnica), v miestnej ?asti Dedi?né, vzdialené 800 m od geografického stredu Európy. Stojí na pozemku, ktorý má vlastnú celoro?ne udržiavanú asfaltovú príjazdovú komunikáciu. K dispozícii je dostatok parkovacích miest. Areál je oplotený a strážený. V apartmánovom dome sa nachádza 11 trojizbových apartmánov a jeden dvojizbový apartmán , ktoré sú vybavené: 1 obývacia izba, 2 spálne, kuchy?a, sociálne zariadenie, TV, pripojenie na internet. Celková úžitková plocha apartmánov je okolo 70 m². Lôžková kapacita jedného apartmánu je 6 lôžok.  
Popis okolia a zaujímavých miest
- udržiavané turistické a bežecké trate o celkovej dĺžke viac ako 120 km: - Krahule - Skalka - Banská Bystrica 55 km - Skalka - Zadné pláne 2 km - Skalka - Pláne - Krahule 10 km - Skalka - Pláne - Krahule - Kremnica 12 km - Skalka - Tunel - Kordíky 8 km - Skalka - Dirhábske sedlo - Krahule 13 km - Skalka - Tri kríže - Hostinec 8 km - Skalka - Pod čerešňou - Kremnica 15 km Turčianske Teplice kde je Aquapark s celoročnou prevádzkou 12Km lyžiarske vleky 4x o celkovej dĺžke 2,6 km • tenisový kurt V obci je vybudovaný tenisový kurt s umelým povrchom. Jednorázové prenajatie kurtu za 120 Sk / hod. alebo zakúpenie permanentky 1 000 Sk / 10 voľných hodinových vstupov. Možnosť zapožičanie 1 páru tenisových rakiet za 100 Sk / hod. • jazda na koni Možnosť jazdy na koni (k dispozícii inštruktor) v neďalekých Kremnických baniach. V obci Krahule sa dobudovávajú veľkokapacitné parkoviská. V obci sa každoročne konajú psie záprahy / majstrovstvá Európy /, na čo sa využívajú bežecké trate. Pre klientov plánujeme pripraviť prezentačné fakultatívne zájazdy s možnosťou poznávania Slovenska do blízkych historických miest: Banská Bystrica, Kremnica, Banská Štiavnica, Zvolen. V Kremnici sa v letných mesiacoch každoročne konajú Kremnické gagy, kultúrna akcia „Dobývanie hradu“. Hostia môžu navštíviť Kremnický zámok, múzeum mincí a lyžiarske múzeum.

 MOŽNOSTI V OKOLÍ:
**************************
Spa & Aqupapark Turčianske Teplice - celoročne otvorený, - termálne minerálne pramene s teplotou vody 33º – 42º C * Kúpele Sklené Teplice s Európskym unikátom – jaskynný parný kúpeľ PARENICA 42°C * Kremnica – mestský hrad, Múzeum mincí a medailí. Mincovňa, fungujúca od 14.storočia do dnes a budú sa v nej raziť všetky euromince pre Slovensko * Banská Štiavnica – s pamiatkami zaradenými do UNESCO * Kaštieľ Svätý Anton – ANTOL – poľovnícke múzeum * Hronsek - drevený artikulárny- barokový evanjelický kostol (r.1725) * Špania dolina – historická banícka obec - ranno-renesančná Klopačka zo 16.storočia * Banská Bystrica - nové EUROPA shopping center Špeciálna ponuka: termálne kúpalisko Katarína Termálne kúpalisko Katarína sa nachádza v prekrásnom prostredí mesta Kremnica . Termálna voda napúšťaná do bazénov vyviera 376 m pod zemou, odkiaľ je čerpaná na povrch. Už v dávnych dobách baníci vedeli o jej zdravotných účinkoch. Priamo v podzemí ju používali na pitie i kúpanie. Moderná veda skutočne potvrdila blahodárny vplyv na nervovú sústavu a pohybové ústrojenstvo. V areáli kúpaliska je umiestnený plavecký a rekreačný bazén o dĺžkach 50 m, detský a sedací bazén. Teplota vody sa pohybuje v rozpätí 26 - 31*C podľa druhu bazénu. Súčasťou sú reštauračné služby, požičovňa lehátok a športových potrieb. V tesnej blízkosti kúpaliska je možnosť využiť strážené parkovisko, tenisové kurty, telocvičňu s fitnes centrom a ľahkoatletické ihrisko. 
 
Posledná aktualizácia dát: 18.10.2012